2011 рік

– для Транснаціональної фінансово-промислової нафтової компанії «УКРТАТНАФТА» проаналізовано склад хімічної речовини, яку компанія планувала використати для власних виробничих цілей. Підтверджено підозри менеджерів компанії, що постачальник хімічної сировини намагався їм продати за високою ціною речовину іншого хімічного складу з дешевими компонентами, з аналогічною виробничою дією, але з невідомими наслідками після її використання.


– на замовлення Торгової компанії «КАМАЗ» проведено комплексне наукове дослідження офісних приміщень на наявність у них тяжких металів та інших шкідливих для здоров’я чинників.


– для ТОВ «Фонд содействия внешнеэкономического развития» проведено аналіз патентної та наукової літератури про водно-диспергаційні порошки фунгіцидів та розроблено комплексну добавку для стабілізації водної суспензії нерозчинного фунгіциду. Запропонована добавка дає змогу переводити промислові партії фунгіцидів у форми, що використовуються в сільському господарстві для боротьби з грибковими захворюваннями рослин.


– для приватної особи проаналізовано збір лікарських трав, що використовувався для лікування епілепсії. Виявлено, що «знахарка» – виробник цього нібито рослинного збору – насправді додає до його складу синтетичний лікарський препарат, чим і була зумовлена протиепілептична дія збору. Провідні українські медичні лабораторії, до яких звертався наш клієнт, не виявили у зборі хімічного препарату, оскільки їхні прилади працюють за стандартними методиками аналізу подібних сумішей. Спеціально під цю задачу хіміки ОТАВИ розробили просту і достовірну методику виявлення синтетичних препаратів цього хімічного класу.


– для ФОП Пономаренко А.В. виконано хімічний аналіз кращих зразків рідин для омивачів автомобільного скла, представлених на ринку України. На основі аналізу англомовної науково-технічної та патентної інформації запропоновано нові хімічні склади рідин з поліпшеними властивостями та з меншим вмістом спирту.


– для ТОВ «Іст Лоуд Груп» проведено фізико-хімічний аналіз хімічних реактивів, що поставляються з Китаю. На основі проведеного дослідження вироблено рекомендації для боротьби з фальсифікатами.


– для ФОП Щуцкий Ю.О. проведено комплексний фізико-хімічний аналіз теплоносія в опалювальній системі приватного будинку з метою визначення причин забивання нагрівального котла нерозчинним мінеральним осадом. Надані рекомендації щодо вдосконалення системи очистки води, яка була неправильно дібрана для цієї системи опалення.


– для ТОВ «Схід-Сплавтрейд» проведено наукове дослідження органічної речовини невідомого походження, що перебувала на складі понад двадцять років. Визначено хімічний склад речовини, її хімічне походження та запропоновано методику її утилізації.

лабораторний аналіз