Аналіз ґрунту

Аналіз ґрунту

Ґрунти забруднюються отрутохімікатами, відпрацьованими газами, мастилами, пальним тракторів і комбайнів. Суттєво отруюють землю техногенні викиди  промислових підприємств: важкі метали, радіонукліди, сульфати, оксиди азоту.

Практично всі українські фірми, які пропонують аналіз ґрунту, виконують так званий агрохімічний аналіз ґрунту, що не дає змогу оцінити техногенне забруднення земельної ділянки. Науковці ОТАВИ, опираючись на власний досвід та розроблені аналітичні процедури, виконують складні й нестандартні екологічні дослідження ґрунту. 

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Наш цикл співпраці включає:

1. ЗАПИТ НА ВИКОНАННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

Опишіть Ваше завдання нашим науковцям і ми надамо пропозиції та рекомендації щодо розробки проекту, стратегій аналізу та методів, які використовуються для виконання вашого проекту, дослідження, вимірювання, вирішення проблеми.

2. БЕЗКОШТОВНА ПОПЕРЕДНЯ РОБОТА ІЗ ЗРАЗКОМ

У багатьох випадках для коректної оцінки вартості та часу виконання дослідження потрібно провести попередню аналітичну роботу із зразком. Зразок Ви можете надіслати Новою поштою чи особисто привезти в лабораторію

3. КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ТА УКЛАДЕННЯ УГОДИ

Після формалізації деталей проекту, наша команда надасть його оцінку та часовий графік виконання. Ми працюємо лише офіційно, з укладенням письмового договору чи приєднанням до умов публічного договору, на Ваш вибір.

4. НАУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ АБО ЕКСПЕРТИЗА

Наша команда з 2004 року виконала сотні складних хімічних досліджень найвищого стандарту якості, з деякими з яких Ви можете ознайомитись у розділі «Наші роботи». Наша компанія – це офіційно атестована наукова установа із репутацією дослідницької лабораторії, яка найбільш ретельно досліджує найскладніші випадки.

5. РЕЗУЛЬТАТ ДОСЛІДЖЕННЯ

Після завершення виконання дослідження, на Вашу електронну пошту направляється офіційний Звіт про наукове дослідження, українською чи англійською мовою. У Звіті детально описується хід виконання дослідження, отримані результати, цифри, відповіді на запитання та рекомендації. Звіт підписується керівником проекту та засвідчується печаткою компанії. Оригінал додатково направляється поштою, якщо вказана поштова адреса

6. СУПРОВІД РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ

У будь-який час після отримання Вами результатів, наші науковці готові повністю та детально Вас проконсультувати з приводу його результатів, доступною мовою без використання специфічної термінології, підказати Вам подальші дії та направити Вас. Всі наші роботи направлені на вирішення Вашої проблеми, без формалізації результатів

Принципи конфіденційності:

Оскільки більшість наших завдань включають дослідження ноу-хау, новітніх технологій та зразків, що становлять комерційну таємницю, ми дотримуємось найвищих стандартів конфіденційності. Жодна інформація про клієнтів чи дослідження не підлягає розголосу. Консультації та супровід надаються лише контактним особам замовника. Всі запити щодо деталей дослідження приймаються лише у письмовому вигляді. На прохання замовника перед повідомленням ним деталей дослідження підписується Договір про нерозголошення (NDA).

 

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

 

  Вартість аналізу ґрунту

  Подані пакети аналізів наведені для того, щоб Ви могли орієнтуватися в цінах на аналізи. Як правило, ми виконуємо унікальні аналізи, які пересічні лабораторії не виконують. Ми допомагаємо вирішувати нестандартні проблеми з аналізом ґрунту. Пишіть, телефонуйте.

  • АНАЛІЗ ҐРУНТУ НА НАЯВНІСТЬ ПЕСТИЦИДІВ І ГЕРБІЦИДІВ (більше 50 препаратів, що найбільш широко використовувались та використовуються в Україні)
   Пестициди і гербіциди є дуже токсичними й десятки років залишаються в ґрунті. Пестициди разом із фруктами та овочами, вирощеними на обробленій і забрудненій ними землі, потрапляють до організму людини. Ці отрутохімікати мають канцерогенні й мутагенні властивості, які спричиняють рак та генетичні вади. Хронічний головний біль, втома і млявість можуть бути першими ознаками отруєння пестицидами.
   Показники
   залежно від зразка
   Зробити заявку
  • АНАЛІЗ ҐРУНТУ НА ВМІСТ ВАЖКИХ МЕТАЛІВ (ртуть, талій, свинець, вісмут та ін.)
   У повсякденному житті накопичувальне отруєння організму людини важкими металами відбувається через харчові продукти та воду. Потрібно знати, чи не отруюєте Ви себе самі через продукти, вирощені на власній присадибній ділянці. Присутність токсичних елементів у ґрунтах призводить до загибелі рослин, що ростуть на присадибній ділянці та до виникнення захворювань у людей.
   Показники
   залежно від зразка
   Зробити заявку
  • АНАЛІЗ РАДІОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ҐРУНТУ
   Контроль радіаційного забруднення ґрунтів – важливий елемент загального екологічного моніторингу, адже з ґрунтом контактують вода, рослини. Ґрунтовий пил піднімається в повітря, і це все опосередковано впливає на наше здоров’я. Радіаційне забруднення ґрунтів – далеко не рідкість у наш час. Халатність у зберіганні, утилізації і транспортуванні небезпечних матеріалів, багато закинутих наукових та виробничих об’єктів і, звісно, наслідки аварії на ЧАЕС призвели і призводять до радіаційного забруднення ґрунтів.
   Показники
   залежно від зразка
   Зробити заявку
  Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт. Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштоюЗразок звіту