Аналіз ґрунту

Аналіз ґрунту

Ґрунти забруднюються отрутохімікатами, відпрацьованими газами, мастилами, пальним тракторів і комбайнів. Суттєво отруюють землю техногенні викиди  промислових підприємств: важкі метали, радіонукліди, сульфати, оксиди азоту.

Практично всі українські фірми, які пропонують аналіз ґрунту, виконують так званий агрохімічний аналіз ґрунту, що не дає змогу оцінити техногенне забруднення земельної ділянки. Науковці ОТАВИ, опираючись на власний досвід та розроблені аналітичні процедури, виконують складні й нестандартні екологічні дослідження ґрунту. 

Вартість аналізу ґрунту

Подані пакети аналізів наведені для того, щоб Ви могли орієнтуватися в цінах на аналізи. Як правило, ми виконуємо унікальні аналізи, які пересічні лабораторії не виконують. Ми допомагаємо вирішувати нестандартні проблеми з аналізом ґрунту. Пишіть, телефонуйте.

 • АНАЛІЗ ҐРУНТУ НА НАЯВНІСТЬ ПЕСТИЦИДІВ І ГЕРБІЦИДІВ (більше 50 препаратів, що найбільш широко використовувались та використовуються в Україні)
  Пестициди і гербіциди є дуже токсичними й десятки років залишаються в ґрунті. Пестициди разом із фруктами та овочами, вирощеними на обробленій і забрудненій ними землі, потрапляють до організму людини. Ці отрутохімікати мають канцерогенні й мутагенні властивості, які спричиняють рак та генетичні вади. Хронічний головний біль, втома і млявість можуть бути першими ознаками отруєння пестицидами.
  Показники
  залежно від зразка
  Замовити
 • АНАЛІЗ ҐРУНТУ НА ВМІСТ ВАЖКИХ МЕТАЛІВ (ртуть, талій, свинець, вісмут та ін.)
  У повсякденному житті накопичувальне отруєння організму людини важкими металами відбувається через харчові продукти та воду. Потрібно знати, чи не отруюєте Ви себе самі через продукти, вирощені на власній присадибній ділянці. Присутність токсичних елементів у ґрунтах призводить до загибелі рослин, що ростуть на присадибній ділянці та до виникнення захворювань у людей.
  Показники
  залежно від зразка
  Замовити
 • АНАЛІЗ РАДІОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ҐРУНТУ
  Контроль радіаційного забруднення ґрунтів – важливий елемент загального екологічного моніторингу, адже з ґрунтом контактують вода, рослини. Ґрунтовий пил піднімається в повітря, і це все опосередковано впливає на наше здоров’я. Радіаційне забруднення ґрунтів – далеко не рідкість у наш час. Халатність у зберіганні, утилізації і транспортуванні небезпечних матеріалів, багато закинутих наукових та виробничих об’єктів і, звісно, наслідки аварії на ЧАЕС призвели і призводять до радіаційного забруднення ґрунтів.
  Показники
  залежно від зразка
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштоюЗразок звіту