20 Жовтня, 2012

Екологічне дослідження – ваш найліпший помічник у боротьбі за чисте довкілля

Між організмом людини та навколишнім середовищем спостерігається тісна взаємодія. За останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно на 30 % здоров’я людини залежить від екологічного стану місцевості, в якій вона проживає.

Через роботу промислових підприємств в Україні щорічно в атмосферу потрапляє близько 10 млн. тонн токсичних хімічних сполук, а у водойми виливається 2,5 млрд. забруднених стічних вод. Не меншу шкоду несуть агропромислові підприємства, а також перенасичення міст транспортом, що викидає в атмосферу кубометри свинцю.

Урбанізація та недбале ставлення до навколишнього середовища стають причиною збільшення кількості алергічних, легеневих та серцево-судинних захворювань, хвороб крові та нирок. Особливо цей негативний вплив відображається на дітях.

Ми щодня живемо у цьому забрудненому середовищі, наповненому екотоксинами, які руйнують наше здоров’я, і тим не менш продовжуємо ігнорувати екологічні проблеми – це хибний шлях. Будь-яке, навіть складне, питання має рішення. Але перш ніж розпочати війну, треба пізнати ворога в обличчя.

Екологічна експертиза житла, екологічні дослідження в офісі, де ви проводите більшість часу, хімічний аналіз повітря в квартирі чи будинку, хімічний аналіз ґрунтів на визначення пестицидів та важких металів, та інші дослідження допоможуть Вам виявити приховану небезпеку та вирішити проблему.

Основні джерела забруднення навколишнього середовища

Пестициди – речовини, що використовуються в сільському господарстві для боротьби зі шкідниками, а також у промисловості для захисту металевих матеріалів від корозії та обробки деревини. Отрутохімікати розносяться повітрям на великі відстані, накопичуються у ґрунті  та водоймах. Окремою проблемою є занедбані склади отрутохімікатів, що залишилися безхозними, після розпаду колгоспів. Хімічні аналізи на визначення пестицидів можуть показати неподалік таких складів перевищення максимально дозволеного рівня пестицидів у сотні тисяч разів. Відтак, перед купівлею ділянки під забудови фахівці рекомендують провести екологічні дослідження, зокрема, хімічні аналізи на визначення пестицидів (зокрема, визначення пестицидів у ґрунті), щоби пересвідчитися, чи безпечною є земля.

Важкі метали – свинець, ртуть, кадмій, цинк, мідь. Їх токсична дія може призводити до порушень розвитку та скорочення тривалості життя. Хімічні аналізи води та хімічні аналізи ґрунту на Вашій присадибній ділянці дозволять переконатися у безпеці вашого житла.

Нітрати та сульфати – мінеральні добрива, надлишок яких накопичується в рослинах та підземних водах. З їжею ці небезпечні речовини потрапляють в організм людини і викликають кисневий голод, тахікардію, захворювання нервової системи. Хімічний аналіз води та хімічний аналіз ґрунту покаже, чи вміст цих небезпечних речовин у межах норми.

Поверхнево-активні речовини (ПАР) – компоненти миючих засобів, які за останні десятиліття міцно увійшли в наше життя. ПАР руйнують живі клітини, знижують імунітет, сприяють вивільненню іонів важких металів із забрудненого ґрунту.

Нафтопродукти – забруднюють воду та повітря. Часто стають причиною отруєнь та онкологічних захворювань.

Якісну екологічну експертизу житла проведуть фахівці компанії«ОТАВА» 

Визначити рівень забруднення допоможе екологічна експертиза житла, екологічне дослідження офісу, екологічне дослідження ділянки під забудову.

Функція проведення екологічної експертизи житла та екологічних досліджень земельних ділянок (зокрема, визначення пестицидів, визначення важких металів, нітратів, тощо) покладена на державний орган – СЕС. На жаль, санітарно-епідеміологічні станції, під час екологічної експертизи житла та екологічних досліджень інших об’єктів не завжди застосовують усі можливі заходи для усунення проблеми. Тоді як Науково-сервісна компанія «ОТАВА» виконує абсолютно незалежну екологічну експертизу житла, та екологічне дослідження офісів, земельних ділянок, тощо, і береться за найскладніші випадки.

Завданням компанії «ОТАВА» є глибокий аналіз всіх можливих екологічних небезпек для того чи іншого об’єкту та підготовка докладних індивідуальних рекомендацій щодо їх усунення або максимального зменшення їх кількості.

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» пропонує комплексне наукове еколого-гігієнічне дослідження. Компанія спеціалізується на проведенні екологічної експертизи житла, екологічних досліджень офісів, екологічних досліджень виробничих приміщень, екологічних досліджень земельних ділянок: фізико-хімічного аналізу ґрунтів (зокрема, хімічних аналізів на визначення пестицидів, важких металів, нітратів, тощо), хімічного аналізу поверхневих вод, вимірюванні параметрів мікроклімату та вимірювання рівня радіації, вимірювання електромагнітних полів, заміри рівня шуму тощо.

Проведення такого дослідження є доступним не лише для великого підприємства. Фахівці Науково-сервісної фірми «ОТАВА» проводять екологічну експертизу житла, офісного приміщення, дачі або присадибної ділянки та покращити стан навколишнього середовища.