Лютий 18, 2015

Якщо маєте сумніви щодо якості придбаних спортивних харчових добавок – замовляйте аналіз спортивного харчування

Якщо Вас турбує якість спортивних харчових добавок – звертайтесь до аналітичної лабораторії Науково-сервісної фірми «ОТАВА». Віднедавна науковці ОТАВИ стали проводити аналіз спортивного харчування

Послуга «Аналіз спортивного харчування» нова для України. Сьогодні вона досить потрібна, оскільки на українському ринку спортивного харчування склалася непроста ситуація. Останнім часом з’явилося безліч спортивних харчових добавок сумнівної якості.

Підробок спортивного харчування на ринку достатньо, адже харчові добавки не піддаються такому суворому контролю, як лікарські препарати, що проходять ліцензування й численні перевірки.

Неякісне спортивне харчування може містити шкідливі компоненти і виявитися небезпечним для здоров’я спортсменів. Так, наприклад, проведений науковцями ОТАВИ аналіз трьох зразків спортивного харчування, придбаного в Україні, виявив, що реальний склад продуктів не відповідає інформації, зазначеній на етикетках. Окрім того, два із трьох зразків спортивних харчових добавок містили пестициди.

Якщо Ви маєте сумніви щодо якості придбаних спортивних харчових добавок – замовляйте аналіз спортивного харчування. Науковці ОТАВИ проведуть лабораторні дослідження з визначення в спортивних харчових добавках білків, жирів і вуглеводів.