Лютий 15, 2019

Фальсифіковані фармпрепарати і ліки, заражені на СНІД

Стало відомо, що імуноглобулін, виготовлений однією з китайських фармацевтичних компаній, є ВІЛ-інфікованим. Скажете, що в це неможливо повірити. Але ця інформація може бути правдивою, оскільки імуноглобулін виробляють із плазми крові. Значить донори могли бути хворими на СНІД.

Також смертельно небезпечними є ліки-підробки. Якщо неякісний препарат «Віагра» може призвести тільки до розчарувань, то є дані, що у 2005 р. від китайських таблеток для схуднення померли 5 жінок в Японії та Сінгапурі. У 1995 та 1998 роках до смерті понад 100 осіб призвело лікування сиропом від кашлю. Перевірка вмісту токсичних елементів встановила, що до складу сиропу входила токсична хімічна речовина – діетиленгліколь.

Велика кількість підробок ліків – з Китаю та Індії. В Україні також викривають злочинців, що виготовляють фальсифікат. Так, у Львівській області «погоріли» аптекарі. Експертиза таблеток визнала фальсифікатом понад 500 найменувань препаратів, які вони реалізували.

Та що там ін’єкції та пігулки – замість лікарських трав продають подрібнений бур’ян.  

Закупівля лікарських засобів у надійних аптечних закладах значно знизить ризик отримання фальсифікату. Такі препарати, як БАДи, засоби для нарощування м’язів, популярні стимулятори можна вільно придбати в інтернет-магазинах. Щоб упевнитися, що ви купили якісний препарат, – звертайтеся до компанії «ОТАВА». Фахівці хімічної лабораторії проводять хімічний аналіз фармпрепаратів, лікарських форм, засобів народної медицини як синтетичного, так і природного походження. Такі дослідження передбачають визначення вмісту основної речовини та інших елементів, що входять до складу препарату, встановлення відповідності заявленому складу, визначення токсинів. Перевірка складу і компонентів будь-якої речовини виконується на сучасному обладнанні з великою точністю.