Аналіз родючості ґрунту

Катастрофічний стан наших земель вимагає
невідкладних науково обґрунтованих заходів,
спрямованих на підвищення родючості ґрунтів
та отримання екологічно чистих продуктів харчування

Аналіз родючості ґрунту

Оцінка придатності ґрунту для вирощування рослин, дерев та підбору добрив на присадибних ділянках. Рекомендується в комплексі з екологічним аналізом ґрунту на вміст пестицидів і гербіцидів, отрутохімікатів, нафтопродуктів, важких металів. 

Вартість аналізу родючості ґрунту

Подані пакети аналізів наведені для того, щоб Ви могли орієнтуватися в цінах на аналізи. Як правило, ми виконуємо унікальні аналізи, які пересічні лабораторії не виконують. Ми допомагаємо вирішувати нестандартні проблеми з аналізом ґрунту.
Пишіть, телефонуйте.

 • ВИЗНАЧЕННЯ НЕОРГАНІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ РОДЮЧОСТІ ҐРУНТУ
  Знати загальний неорганічний склад ґрунту дуже важливо для оцінки родючості. Передусім необхідно оцінити валовий вміст основних мікро- і макроелеметів для визначення властивостей субстрату. Також варто розуміти, яка частка цих компонентів знаходиться у формах, що можуть бути легко поглинуті рослинами, тобто в доступній формі.
  Показники
  залежно від зразка
  Замовити
 • ВИЗНАЧЕННЯ ВМІСТУ ГУМУСУ
  Одним з основних показником родючості є вміст гумусу (основи органічної складової ґрунту). Визначення вмісту гумусу дає змогу оцінити, чи придатна земельна ділянка для вирощування запланованих рослин.
  Показники
  залежно від зразка
  Замовити
 • ВИЗНАЧЕННЯ ВМІСТУ ГУМІНОВИХ І ФУЛЬВОКИСЛОТ
  Не вся органічна складова ґрунту може однаково засвоюватися рослинами. Основними компонентами, які мають подібні властивості, є фульвокислоти та гумінові кислоти. Їх визначення дає змогу оцінити, яка частина органічної складової буде дійсно впливати на родючість, а яка братиме участь у перегнійних процесах.
  Показники
  залежно від зразка
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштою