Квітень 19, 2017

Хімічний аналіз допоможе встановити природу сировини

Дуже часто виробники постають перед проблемою вибору тієї чи іншої сировини для виробництва свої продукції. Зрозуміло, що на око визначити її склад, співвідношення окремих компонентів та якість практично неможливо.

Маєте сумніви щодо якості сировини – хімічний аналіз є надійним рішенням!

На щастя, у наш час науковці послуговуються великою кількістю різноманітних сучасних методів дослідження, які допомагають швидко та якісно визначити ту чи іншу речовину.

Для з’ясування хімічної природи невідомої речовини можна вдатися до методів аналітичної хімії. Загалом аналітичні методи дослідження можна умовно поділити на класичні та інструментальні. Так, класичний підхід використовується для виділення, розділення і кількісного аналізу. Для проведення дослідження шляхом використання інструментальних методів потрібно застосовувати спеціальне обладнання, яке, наприклад, дасть змогу виміряти адсорбцію, флуоресценцію або електропровідність досліджуваної речовини. Хімічний аналіз допоможе не лише встановити природу зразка, а й визначити його якість.

Хімічний аналіз дав змогу визначити склад неоднорідної суміші

Іноді буває так, що потрібно перевірити, чи відповідає хімічний склад заявленої сировини дійсності.

Для проведення такого дослідження варто звертатися до фахівців, які зможуть комплексно підійти до вирішення поставленої проблеми. Так, наприклад, до аналітичної лабораторії компанії «ОТАВА» звернулася приватна особа для проведення ідентифікації одного з компонентів неоднорідної порошкоподібної суміші. 

Фото двох фракцій зразка
Фото двох фракцій зразка

За даними замовникам, компонент 1 мав бути лізин гідрохлоридом, натомість компонент 2 мав невідому природу. Метою наукового дослідження зразка була ідентифікація компонента 1. Для дослідження спеціалістами було застосовано фізико-хімічні та хімічні методи дослідження.

Структурна формула лізину гідрохлориду
Структурна формула лізину гідрохлориду

Після проведення ретельного лабораторного хімічного аналізу було встановлено, що в дійсності фракція 1 являє собою лізин гідрохлорид, так я і вважав замовник.

Отже, якщо Вам потрібно встановити або перевірити хімічну природи будь-якої речовини, звертайтесь до спеціалістів Науково-сервісної фірми «ОТАВА».