8 Травня, 2019

Хімічний аналіз підкаже, чи потрібно встановлювати вхідні фільтри на воду

Якщо водопровідна вода мутна, з неприємним затхлим смородом, має жовтуватий або зеленуватий відтінок – є всі підстави занепокоїтись, що з крана тече токсична рідина. А ось чим конкретно вона забруднена – може встановити хімічний аналіз води

7 березня 2019 р. стало відомо про екологічну катастрофу на Київщині: у притоку Дніпра спускають каналізаційні води з білоцерківських очисних споруд. Річка Дніпро є головною водною артерією України. Вона забезпечує питною водою міста й села, що розташовані на її берегах. Постає питання: що ми п’ємо, яким брудом ми миємо посуд, скільки нечистот нам ллється на голову?

Для приготування їжі ще можна придбати очищену воду, але для побутових потреб купувати її у великих об’ємах – нераціонально. Можна встановити фільтри на вхід води у квартиру, але не поспішайте. Не все так просто. Щоб домогтися максимальної ефективності від очищення, вам обов’язково потрібно знати склад води. Прилади мають різні параметри, наприклад, одні очищають від заліза й марганцю, інші – фільтрують через активоване вугілля. Перш ніж зупинитися на будь-якій моделі, слід проконсультуватися із спеціалістами та замовити хімічний аналіз води, яку передбачається очищати.

Звертайтесь до компанії «ОТАВА». Її фахівці виконають комплексний хімічний аналіз водопровідної води, а також за потреби проведуть необхідні екологічні дослідження квартири чи будинку.