20 Лютого, 2013

Хвилюєтесь через вплив електромагнітного поля? Екологічний моніторинг допоможе вирішити проблему

У результаті стрімкого розвитку науково-технічного прогресу ми отримали можливість зручно спілкуватися за допомогою мобільного зв’язку, користуватися комп’ютерами та побутовими приладами, які полегшують наше життя. Але зворотною стороною медалі комфорту стало постійне перебування під впливом невидимого павутиння електромагнітних полів техногенного походження (випромінювання від побутових прилив, випромінювання від вишок стільникового зв’язку тощо), які негативно впливають на наше здоров’я.

Випромінювання від вишок стільникового зв’язку може стати причиною нездужання

Організм людини на 80 % складається з води, що створює сприятливі умови для взаємодії зовнішнього поля з червоними кров’яними тільцями крові.  Під впливом електромагнітних хвиль тканини організму нагріваються, що з часом призводить до критичних змін нервової, імунної, статевої та ендокринної систем.

Вимірювання електромагнітних полів показує: щодня ми стикаємося з електромагнітними полями так званої промислової частоти – 50 Гц, яка вважається допустимою, але це ще не означає, що поле такої частоти не несе в собі загрози. Ступінь біологічного впливу електромагнітного поля на організм людини залежить від частоти коливань, напруженості поля та його інтенсивності.

У результаті тривалих клінічних досліджень та досліджень із вимірюванням електромагнітного випромінювання виявлено, що під дією електромагнітного поля можуть виникати запаморочення, головний біль, біль у серці, порушення сну, підвищення стомлюваності, порушення координації, виникнення ракових пухлин тощо. Особливо небезпечним є вплив електромагнітного поля на дітей та вагітних жінок.

Якщо ви систематично відчуваєте себе хворим та стомленим, а лікарі ніяк не можуть знайти причину вашого стану, слід замислитися над зовнішніми факторами, які впливають на ваш організм.

Одним із факторів, що може призвести до виявлення перевищень допустимих норм під час вимірювання електромагнітних полів – це випромінювання від вишок стільникового зв’язку. Перевірте, чи немає на даху вашої багатоповерхівки, або на даху сусідніх споруд хоча б однієї передавальної станції мобільного зв’язку, адже, в такому разі можна з великою імовірністю стверджувати, що ви стали жертвою впливу електромагнітного поля (внаслідок випромінювання від вишки стільникового зв’язку).  Проте, як ви вже зрозуміли, джерелом сильного електромагнітного випромінювання може бути безліч приладів.

Довірте проведення екологічного моніторингу, зокрема вимірювання електромагнітного випромінювання, надійним фахівцям

Якщо ви помітили у себе якісь з описаних симптомів або маєте сумніви щодо  рівня електромагнітного фону вашого житла, слід звернутися до спеціалістів і провести екологічний моніторинг, зокрема, вимірювання електромагнітного поля в квартирі або офісі. Лише фахівці, після проведення екологічного моніторингу, зокрема, вимірювання електромагнітного випромінювання, зможуть належним чином визначити чи відповідають ваші умови життя «Державно-санітарним нормам і правилам захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань» – документу, затвердженому наказом Міністерства охорони здоров’я України. Окрім того, якщо під час проведення екологічного моніторингу, зокрема, вимірювання електромагнітного випромінювання, фахівці виявлять перевищення допустимих норм, вони зможуть надати рекомендації щодо того, як зменшити або усунути дію електромагнітного поля.

Для проведення дослідження (вимірювання електромагнітних полів), окрім державної санітарно-епідеміологічної служби, ви можете звернутися до приватної установи. Серед існуючих компаній, що проводять екологічний моніторинг, зокрема, вимірювання електромагнітного випромінювання, особливу довіру викликає Науково-сервісна фірма «ОТАВА», яка зарекомендувала себе як надійний партнер у проведенні комплексного еколого-гігієнічного дослідження. Її фахівці можуть не лише провести вимірювання електромагнітного поля, але й проводять інші заходи екологічного моніторингу, як от: вимірювання радіаційного фону, вимірювання рівня шумів, вимірювання вібрації, а також параметри мікроклімату, вологості та температури приміщення.

Компанія «ОТАВА» працює на результат і береться навіть за ті випадки, де санітарно-епідеміологічні служби дають лише відписки. Для спеціалістів цієї науково-сервісної компанії дійсно важливий добробут і здоров’я їхніх клієнтів, і вони завжди готові нести відповідальність за результати своєї роботи.

Юлія Моторна