15 Лютого, 2010

Компанія «ОТАВА» проводить визначення хімічного складу на замовлення підприємств

У сьогоднішніх умовах жорсткої конкуренції доволі часто підприємства не мають можливості утримувати та фінансувати роботу власної хімічної лабораторії. Адже це не лише витрати на оплату праці додаткових працівників, а й дороге, складне в обслуговуванні обладнання та реактиви. Відтак, усе частіше підприємці звертаються до незалежних хімічних лабораторій, аби за допомогою якісного хімічного аналізу перевірити якість сировини, а також якість власної продукції.

Нещодавно фахівці Науково-сервісної компанії «ОТАВА» отримали замовлення на проведення наукового хімічного аналізу зразка промислової оливи. Олива цієї марки призначена для промислового використання: використовується в металообробній промисловості та в будівельній галузі. Замовника цікавили вміст в оливі C (вуглецю), H (водню) та N (нітрогену).

Вигоди від проведення якісного хімічного аналізу

Визначення хімічного складу, якісний хімічний аналіз, визначення формули речовини допоможуть Вам:

  • економити. Практично будь-яка хімічна продукція має аналоги, що суттєво відрізняються за ціною. Нерідко виробники навіть декларують такий самий склад, а вироби на етикетках відрізняються лише країною походженням. Здебільшого виробники дорожчої продукції переконують, що переплачуючи ви отримуєте більш якісний товар. Утім, як показує практика та підтверджують хімічні аналізи на визначення хімічного складу – це не завжди так. Іноді сплачуючи вищу ціну – ми отримуємо нічим не кращу продукцію. Звісно, якщо йдеться про невелику одноразову поставку – замовляти визначення хімічного складу чи визначення формули речовини (сировини, чи побутової хімії, ліків, косметики, пестицидів, тощо) не завжди доцільно. Втім, якщо Ви купуєте великі партії на регулярній основі, проведення хімічного аналізу та визначення формули речовини допоможуть суттєво економити, обравши товар належної якості за оптимальною ціною. Адже, відомо, що при великих партіях навіть незначна різниця в ціні товарів дасть Вам можливість суттєво зекономити.
  • обрати товар найвищої якості. Як йшлося вище – виробники не завжди вказують на етикетці правдиву та достовірну інформацію. Окрім того, на нашому ринку є чимало фальсифікованих товарів. Лише визначення формули речовини та проведення якісного хімічного аналізу дасть Вам змогу об’єктивно оцінити якість товару, що Вам пропонують і вибрати із них той, який найбільше відповідає Вашим вимогам.
  • переконатися у безпеці. На жаль, нерідко у гонитві за прибутками виробники забувають про безпеку. Періодично у пресі з’являлися повідомлення, про те, що на прилавках магазинів опинився токсичний товар, або, що ще гірше – від неякісного товару постраждали люди. Дитячі іграшки з важкими металами, молоко з меламіном, сільськогосподарська продукція з високим вмістом пестицидів, тощо. Закупивши неякісну сировину виробник кінцевого продукту чи оптовий покупець часто не здогадуються, що усередині. Як наслідок, після такого скандалу виробник може не лише назавжди втратити репутацію та клієнтів, але доведеться мати справу і з СЕС, правоохоронцями та судовими позовами клієнтів. Натомість, вчасно проведений хімічний аналіз на визначення хімічного складу допоможе уникнути таких ситуацій, та переконатися, що продукція – яку ви виробляєте чи продаєте цілком безпечна.
  • контролювати якість виробленої на вашому підприємстві продукції. Тільки зробивши якісний хімічний аналіз, ви переконаєтеся, що Ваша продукція відповідає стандартам якості.

Хімічний аналіз не виявив у зразках оливи вмісту азоту

В ході хімічного аналізу спеціальної оливи для промислового використання фахівці Науково-сервісної компанії «ОТАВА» проводили визначення С та Н за масою продуктів згоряння. N визначали за К’єльдалем. Дослідження вмісту елементів у зразку проводили для трьох проб паралельно.

Усереднені результати визначення хімічного складу показали:

С – 78,16 ±0,2%
Н – 11,77 ±0,1%
N – 0 %
Разом: 89,93 ± 0,5 %

Решта – 10,07 ± 0,5 % може бути як кисень (О), так і інші елементи, вміст яких, відповідно до замовлення, не перевірявся.

Науково-сервісна компанія «ОТАВА» проводить визначення хімічного складу, визначає формулу речовини, проводить аналіз косметичних засобів, хімічний аналіз засобів побутової хімії, визначає хімічний склад сировини, проводить визначення пестицидів та інших шкідливих речовин тощо.

Найкращий спосіб з’ясувати, чи якісною і безпечною є певна сировина а також Ваша продукція – це замовити визначення хімічного складу. Тільки неупереджений та якісний хімічний аналіз розставить всі крапки над «і» та дасть відповідь на всі Ваші запитання щодо якості, ефективності та безпеки продукції.

Химический анализ минерального удобрения