22 Лютого, 2012

Лабораторні дослідження показали, що під виглядом натуральної сировини клієнтам продавали продукцію, виготовлену із полівінілхлориду

Лабораторні дослідження, проведені фахівцями Науково-сервісної компанії «ОТАВА», допомогли виявити неякісну продукцію та вивести на «чисту воду» її продавця. Замовник, що звернувся із проханням провести визначення хімічного складу гумового шнура, щоб перевірити його якість, був неприємно здивований. Адже, як показали результати аналізів, інформація про склад товару, що йому надавав продавець, не мала нічого спільного із його справжнім хімічним складом.

Лабораторні дослідження гумового шнура провели методом ІЧ-спектроскопії

Купуючи сировину чи необхідну для вашого виробництва продукцію, чи завжди Ви отримуєте те, що вам обіцяють? Чи можна довіряти продавцям, і чи якість пропонованого вам товару завжди належно висока? Відповіді на ці питання можна отримати на основі результатів проведених лабораторних досліджень та фізико-хімічних аналізів.

Нещодавно до хімічної лабораторії Науково-сервісної компанії «ОТАВА» звернувся замовник із проханням провести лабораторні дослідження для визначення хімічного складу закупленої продукції – гумового шнура, що за словами виробника, був виготовлений із натурального каучуку.

У замовника виникли сумніви щодо якості цього товару, адже, останні отримані партії гумового шнура із часом втрачали свою еластичність. Замовник сподівався, що визначення хімічного складу покаже, що саме є причиною втрати його еластичності.

Отриманий для проведення лабораторного аналізу зразок чорного гумового шнура фахівці хімічної лабораторії дослідили методом ІЧ-спектроскопії. Результати проведеного аналізу показали, що насправді зразок було виготовлено не із натуральної речовини, а із полівінілхлориду – матеріалу, що значно дешевший за натуральний каучук.

Широкий спектр лабораторних досліджень пропонують фахівці хімічної лабораторії компанії «ОТАВА»

Сьогодні в Україні чимало виробників, особливо малого та середнього бізнесу, не мають можливості обладнати на виробництві власну хімічну лабораторію та утримувати персонал такої лабораторії. Разом із тим, доволі часто лише хімічні дослідження та лабораторні аналізи можуть допомогти визначити, чи належної якості сировина та  обрати якісну продукцію. Оптимальний вихід у таких умовах – провести лабораторні дослідження у незалежній хімічній лабораторії.

Науково-сервісна компанія «ОТАВА» пропонує широкий спектр лабораторних аналізів та хімічних досліджень. Серед послуг, які пропонують науковці хімічної лабораторії:

  • науковий хімічний аналіз, що передбачає визначення хімічного складу будівельних матеріалів, лакофарбових матеріалів, медикаментів як природного так і штучного походження, визначення хімічного складу дитячих іграшок та визначення в них наявності токсинів, алергенів та інших потенційно небезпечних речовин, дослідження вмісту засобів побутової хімії, автохімії, косметичних засобів, тощо.
  • аналіз природної та хімічної сировини, що передбачає дослідження для визначення хімічного складу піску, глинозему, крейди, склобою, шлаків, відпрацьованих олив, а також проведення аналізів хімічної сировини, зокрема, кислот, лугів, солей, тощо.

Окрім проведення лабораторних дослідження (зокрема, складних та нестандартних, за проведення яких не беруться у більшості хімічних лабораторій), фахівці компанії також пропонують наукову підтримку виробникам: розробку рецептур побутової хімії та автохімії, розробки на основі блочних полімерів, допомогу у виявленні причин появи браку на виробництві, тощо.