Юридичні питання

ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ  

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-СЕРВІСНА ФІРМА «ОТАВА» (далі ТОВ «НСФ «ОТАВА») здійснює свою діяльність на підставі чинного законодавства України. 

 

ТОВ «НСФ «ОТАВА» здійснює наукові дослідження, проводить хімічну експертизу, надає наукові консультації. 

 

АТЕСТАЦІЯ ТА АКРЕДИТАЦІЯ ЛАБОРАТОРІЇ

 

Згідно із Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Порядком проведення державної атестації наукових установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 540, наказом Міністерства освіти і науки України від 17.09.2018 № 1008 «Деякі питання державної атестації наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2018 року за № 1504/32956, № 1505/32957, № 1506/32958, за результатами державної атестації, проведеної 28.11.2019р., ТОВ “НАУКОВО-СЕРВІСНА ФІРМА «ОТАВА» пройшла державну атестацію наукових установ з віднесенням до ІІ кваліфікаційної групи та отримала відповідне свідоцтво.

 

Чинним законодавством України встановлено винятково добровільний порядок акредитації в НААУ випробувальних та калібрувальних лабораторій. ТОВ «НСФ «ОТАВА» не є випробувальною чи калібрувальною лабораторією, а науково-дослідницькою, для яких не передбачено процедуру акредитації. 

 

ЛІЦЕНЗУВАННЯ

 

Відповідно до Законів України «Про судову експертизу», «Про підприємництво», «Про ліцензування видів господарської діяльності» ТОВ «НСФ» ОТАВА здійснює експертну діяльність, що не підлягає ліцензуванню.

 

СУДОВИЙ ПРОЦЕС

 

На підставі ст. 73 ГПК, ст. 59 ЦПК, ст. 7 та 9 Закону України «Про судову експертизу», висновки виконаних ТОВ «НСФ» ОТАВА досліджень можуть залучатись у якості доказів у судовому процесі, а співробітники ТОВ «НСФ» ОТАВА можуть залучатись у якості фахівців (експертів) з відповідних галузей знань.

 

ПОВІРКА ТА КАЛІБРУВАННЯ ПРИЛАДІВ (ДЛЯ ЕКОЛОГІЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ)

 

Згідно з Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність», обов’язковій первинній повірці і періодичній повірці підлягають прилади, якими здійснюють контроль безпеки умов праці.

 

Калібрування приладів здійснюється винятково у добровільному порядку. 

 

ТОВ «НСФ» ОТАВА не здійснює контролю безпеки умов праці, а надає екологічні консультації, тому прилади можуть проходити повірку винятково у добровільному порядку.


Усі прилади,
які застосовують фахівці ТОВ «НСФ «ОТАВА» для проведення вимірювань у рамках надання екологічних консультацій пройшли державну первинну повірку (за умови, що така  повірка передбачена). Проходження конкретним приладом періодичної повірки уточнюється за необхідності. 

 

ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ

 

ТОВ «НСФ «ОТАВА» (ЄДРПОУ 32977788) є платником податку на прибуток на загальних підставах

 

Усі дослідження проводяться винятково на умовах 100% передоплати. До вартості пропозиції додається ПДВ у розмірі 20%, у тому числі і для іноземних замовників. 

 

Компанія залишає за собою право відмовити у проведенні дослідження чи наданні консультації до моменту укладення договору, без пояснення причин. 

 

Вказані на сайті ціни досліджень та консультацій не є публічною офертою.