17 Червня, 2012

Мікробіологічні аналізи допоможуть виявити небажаних мікросусідів

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30 % дорослого і 35 % дитячого населення планети страждають на алергічні захворювання різного ступеня вираженості. Дуже часто люди шукають причину цих хвороб у харчових продуктах, пилку рослин чи тваринах. Проте мало хто звертає увагу на те, що приводом для виникнення алергії дуже часто слугують мікробіологічні забруднювачі наших осель.

Під час мікробіологічних досліджень встановили, що грибки – другі найпоширеніші алергени приміщень

Насправді, близько кількох сотень грибків, які породжують плісняву, було ідентифіковані як алергени. Спори, які виділяє пліснява, потрапляють у дихальні шляхи людини і викликають реакцію.

На жаль, як показують мікробіологічні аналізи, із пліснявою можна зіштовхнутися майже в кожній оселі. У приміщеннях, де ми живемо і працюємо, часто створюються сприятливі умови для її активного росту та розмноження. Під час проведення ряду мікробіологічних досліджень та аналізів на алергени, встановлено, що серед алергенів приміщень грибки посідають друге по значимості місце після кліщів і пилу.

Симптомами алергії на плісняву є нежить, закладеність носа, чхання, сльози, печія або свербіж в очах, можливий кашель, хрипи чи задишка. При контакті плісняви із шкірою можливий свербіж, висипка, набряки.

Особливу небезпеку пліснява має для людей, що страждають на астму, оскільки вона може викликати загострення цього захворювання. Окрім того, пліснява має здатність виділяти мікотоксини, результатом впливу яких є велика кількість серйозних хвороб.

Як показують мікробіологічні аналізи, іншими небезпечними сусідами в наших домівках є умовно патогенні та патогенні мікроорганізми. До них відносять бактерії групи кишкової палички, ентеробактерії, стафілококи, стрептококи, шигели, сальмонели, легіонели тощо. Ці бактерії здатні викликати гострі інфекційні захворювання кишечника, дихальних і сечовидільних шляхів.

Мікробіологічний аналіз для виявлення забрудників допоможе позбутися алергенів та патогенної мікрофлори

Якщо Ви помітили вищенаведені симптоми в себе або своїх близьких – не зволікайте. Проведіть мікробіологічні аналізи, перевірте свою оселю на наявність пліснявих грибків та інших непатогенних і патогенних мікроорганізмів.

Якісну послугу з виявлення мікробіологічних забруднювачів Вам нададуть фахівці Науково-сервісної фірми «ОТАВА». Вам буде запропоновано: мікробіологічний аналіз повітря, мікробіологічний аналіз змивів зі стін та поверхонь, мікробіологічне дослідження води з крану та мікробіологічне дослідження води з басейнів, мікробіологічне дослідження води з природних водойм, мікробіологічне дослідження ґрунту.

Окрім того, спеціалісти фірми нададуть рекомендації щодо усунення як самої плісняви та мікробіологічних забруднювачів, так і причин їх появи.

Юлія Моторна