Наша філософія

Наукові співробітники НСФ «ОТАВА» мають величезний досвід роботи з іноземними фірмами та науковими установами в галузі контрактних наукових досліджень. Науковцями фірми в рамках дворічного наукового контракту з Fluka Chemie GmbH (Швейцарія) розроблено флуоресцентні барвники для фарбування білків в електрофоретичних гелях.

Спільно Chromeon GmbH (Німеччина) запатентовано новий метод флуоресцентного мічення біологічних молекул і полімерних частинок (патент US2003175988). 

Цей досвід сприяв формуванню нашої власної філософії співробітництва з комерційними партнерами. Усі наші наукові дослідження починаються з трудомістких патентних досліджень, аналізу англомовної наукової та науково-популярної інформації. Це дає змогу максимально звузити область пошуку, зменшити кількість аналізів і відповідно зменшити вартість аналітичних досліджень. Окрім того, уся накопичена таким чином інформація використовується замовником для патентування розроблених продуктів, для «обминання» існуючих патентів конкурентів.

Усі наші наукові дослідження починаються з безкоштовних аналізів, безкоштовного літературного пошуку, безкоштовних тривалих консультацій із замовником, щоб зрозуміти, що потрібно замовнику. Чи в змозі ми виконати цей аналіз/дослідження? Яка орієнтовна вартість майбутніх робіт?

Формувати ціну на складні хіміко-біологічні дослідження лише після попередніх дослідів і ґрунтовного вивчення джерел науково-технічної інформації – наше основне правило

Після формування технічного завдання ми підписуємо із замовником договір, погоджуємо бізнес-план виконання наукових досліджень. У документації передбачено поетапне виконання контракту з науковим звітом виконавця після кожного етапу та відповідною оплатою замовником. Поетапна схема виконання контрактів з правом замовника призупинити контракт після кожного етапу застосовується і під час виконання складних, довготривалих та дорогих наукових проектів.

Ми даємо змогу замовнику фінансово по окремих етапах контролювати весь хід виконання контракту.