Наші клієнти

logo NestleNestlé – найбільша у світі компанія-виробник продуктів харчування і напоїв, експерт в галузі правильного харчування та здорового способу життя. Продукція компанії: розчинна кава, кава-системи і кава-капсули, кулінарія, готові сніданки та каші швидкого приготування, морозиво, дитяче харчування, кондитерські вироби, дитяче харчування і корми для домашніх тварин. Для компанії «Nestlé» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


new_channel

До аналітичної лабораторії ОТАВИ неодноразово зверталися представники українського телевізійного каналу ТОВ «Новий канал», що входить до загальновідомої медіагрупи «StarLightMedia». Вийшовши на екрани 1998 року, Новий канал і до сьогодні лишається популярним серед українських телеглядачів завдяки своїм оригінальним телешоу і цікавим проектам. Метою співпраці Нового каналу з ОТАВОЮ було проведення наукових досліджень кількох об’єктів невідомого походження.  


telekanal_stbДля українського загальнонаціонального телевізійного каналу ПрАТ «ММЦ-СТБ», що входить до медіагрупи «StarLightMedia», було проведено наукове дослідження. Уперше телеканал вийшов в ефір 2 червня 1997 року. Натепер у зоні впевненого прийому сигналу СТБ перебуває близько 94 % території країни. Телеканал упевнено набирає популярності серед українців завдяки трансляції багатьох загальновідомих телепрограм: «Х-фактор», «Зважені та щасливі», «Танцюють всі!» та ін. Для СТБ співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження зразка пилу.  


1+11+1 – перший україномовний національний канал. 1+1 почав мовлення у вересні 1995 року, фактично започаткувавши сучасне українське телебачення. Сьогодні канал продовжує розвиватись, диктуючи високі стандарти всій індустрії. За результатами 2016 року телеканал є лідером телеперегляду по основних комерційних аудиторіях. Для телеканалу «1+1» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.


ТРК УкраїнаТелеканал «Україна» – один з провідних національних телеканалів країни. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал входить до ТОВ «Медіа Група Україна». Для телеканалу «Україна» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.


makroxim

АТ «Макрохім» – провідна українська компанія, що спеціалізується на постачанні хімічної сировини, реактивів і комплексному забезпеченні лабораторій підприємств хімічної, харчової, фармацевтичної та інших галузей промисловості. Для компанії «Макрохім» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження. 


Промислово-торговельна компанія «Шабо» – український виноробний комплекс з повним циклом виробництва. Діяльність компанії спрямована на вирощування і переробку винограду, виробництво і реалізацію алкогольної продукції Shabo, створеної виключно з добірного винограду. За оснащеністю виробничо-технологічна база підприємства є однією з кращих в Європі. Широкий асортимент продукції Shabo представлений у всіх регіонах України, а також за кордоном.


Агроіндустріальний холдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) – одна з провідних агропромислових компаній України. Володіє брендами «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken». Продукція компанії представлена у 80 країнах світу. Напрями діяльності МХП: рослинництво, виробництво кормів та соняшникової олії; птахівництво і супутні виробництва; інші сільськогосподарські операції.


Чебатурочка селянська курочка – торгова марка продукції ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», яке входить до трійки найпотужніших підприємств України виробників курятини. На базі птахофабрики створено потужний комплекс із вирощування курчат-бройлерів і виробництва курячого м’яса. Продукція фабрики: охолоджена курятина, охолоджені напівфабрикати, охолоджена нарізка, заморожена курятина, заморожена нарізка та заморожені напівфабрикати.


Кромберг енд Шуберт Україна – виробник електричних кабельних мереж для вантажних і пасажирських мікроавтобусів, автомобілів, мереж для панелей приладів, дверей, даху, мотору, сидінь, а також мереж для мотоциклів. Найбільшими клієнтами заводу є виробники автомобілів Mercedes, Volkswagen, BMW, Audі. З 2006 року завод успішно працює в Луцьку, у 2015 році стартувало виробництво в Житомирі.


YUKO – європейський бренд автомобільних масел. Продукція YUKO – це сучасні автомобільні й промислові оливи, мастила, мастильно-холодильні та формувальні рідини, сервісні продукти, які відповідають міжнародним стандартам якості і виготовляються на найсучаснішому у Східній Європі заводі з виробництва мастильних матеріалів СП Юкойл. YUKO пропонує продукцію високої якості, застосовуючи сучасні технології, а також сировину всесвітньо відомих компаній.


астарта агрохолдингАСТАРТА – агропромисловий холдинг, що працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва. Спеціалізується на вирощуванні буряку, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру та супутньої продукції, а також молока і м’яса. Має потужності з переробки сої та виробництва біогазу. Для компанії «АСТАРТА» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


BETEN International – компанія, що надає послуги в галузі інжинірингу. Спеціалізується на проектуванні, реалізації та впровадженні промислових проектів. Також BETEN International має великий досвід у сфері виробництва, переробки та експорту сільгосппродукції (ароматичні рослини й олії, зернові, олійні культури), яку вирощує на території України, Молдови та Росії.


Tsukishima Kikai Co., Ltd (TSK) – японська компанія – розробник і виробник обладнання, що використовується в установках для очищення води і стічних вод. Працює в екологічному і промисловому сегментах. Також компанія реалізує проекти з будівництва, експлуатації та обслуговування водоочисних і очисних споруд. Є розробником і виробником технологічного обладнання, що використовується на хімічних підприємствах, заводах з виробництва чавуну і сталі. Для Tsukishima Kikai Co., Ltd співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.


Компанія «KНАУФ» – провідний європейський виробник будівельних і оздоблювальних матеріалів. Комплектні системи KНАУФ для внутрішнього оздоблення приміщень «сухим» способом визнані передовими і з успіхом використовуються будівельниками в усьому світі. Основна спеціалізація підприємства – випуск широкого асортименту гіпсокартонних плит для внутрішніх перегородок, сухих гіпсових сумішей, сухих наливних підлог і цементних сумішей. Для компанії «KНАУФ» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.


ДП «Дьолер Україна» (ДОЧП ТОВ «Дьолер ГМБХ») – компанія-виробник фруктових концентрованих соків, фруктових наповнювачів, сумішей, основ, інгредієнтів, емульсій, ароматизаторів і барвників для індустрії напоїв, молочної промисловості та виробництва морозива. Для компанії «Дьолер Україна» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


ЗТМКЗапорізький титано-магнієвий комбінат – виробник титанової продукції. Єдиний в Європі виробник губчатого титану. Основна продукція: тетрахлорид титану очищений, оливки титанові фасонні, титанові злитки, ферротитан, шлак титановий, діоксид германію та ін. Якість продукції гарантується сертифікованою системою менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001. Для комбінату співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.


Тройка каховкаТОВ «Тройка» – провідний вітчизняний виробник мінеральної води «Каховка». Найважливішим аспектом роботи заводу є дотримання усіх стандартів якості. Мінеральна вода «Каховка» вода виключно природного походження і піддається лише фільтрації та знезараженню до потрапляння в тару. Для підприємства «Тройка» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


наша рябаПрАТ «Миронівська птахофабрика» – одна з найбільших птахофабрик України та Європи, що спеціалізується на виробництві добового молодняка і м’яса курчат-бройлерів. Продукція реалізується на внутрішньому ринку України, а також експортується в інші країни світу. Птахофабрика входить до складу Групи підприємств ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Компанія-виробник продукції бренду «Наша Ряба». Для ПрАТ «Миронівська птахофабрика» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


фіновердеТОВ «Фіно ВЕРДЕ» – компанія-постачальник овочів в заклади швидкого харчування «МакДональдз» та міжнародним продуктовим рітейлерам в Україні. Підприємство зі 100% іноземними інвестиціями, що входить до складу іспанського холдингу «ABM Holding» – провідного європейського постачальника овочів міжнародним мережам продуктового рітейлу. Для компанії «Фіно ВЕРДЕ» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


хімексТОВ «ТД ХІМЕКС» – компанія-постачальник допоміжних матеріалів, що використовуються у виробництві цукру, енергетиці, хімічній, паперовій промисловості, на комунальних підприємствах та ін. З-поміж матеріалів антинакипіни, поверхнево-активні речовини, флокулянти, коагулянти, дезінфікуючі засоби, біоциди, відбілювачі, фільтрувальні тканини. Для компанії «ТД ХІМЕКС» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


РеталОТАВА проводила дослідження для ТОВ «РЕТАЛ Україна», представництва в Україні компанії «РЕТАЛ», яка спеціалізується на виробництві полімерних упаковок, преформ та інших видів полімерних матеріалів. Компанія є лідером вітчизняного ринку і входить до трійки провідних виробників ПЕТ-преформ Європи. Серед клієнтів компанії лідери виробництва безалкогольних газованих напоїв, мінеральної води, пива: Coca-Cola, Pepsi, BBH, Heineken та ін.  


logo_ukТОВ «Діол» – постачальник сировини для виробництва лакофарбових матеріалів, сухих будівельних сумішей, фармацевтичних препаратів, СОЖ, миючих засобів. Основні продукти: силікони, епоксидні системи, хімічна сировина тощо. Для компанії «Діол» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


компанія ЕгазКомпанія «ЕГАЗ» спеціалізується на продажу скрапленого газу, а також на інсталяції ГБО і налаштуванні обладнання під автомобілі. Має широку, розгалужену мережу автомобільних газозаправних станцій. Для компанії «ЕГАЗ» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.  


група компаній хаскГрупа компаній «ХАСК» виробляє продукцію для пакування: липкі стрічки (скотч) з нанесенням зображення, пакувальний скотч, малярську стрічку, стретч (стрейч) – плівку, захисні та ламінаційні плівки, антиадгезійні матеріали, фрізер-тейп. Для групи компаній «ХАСК» співробітниками ОТАВИ проведено наукове дослідження.