21 Лютого, 2011

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розробляє рецептури для виробництва автохімії

Сьогодні кількість автомобілів на наших дорогах значно зросла. А разом зі збільшенням автолюбителів збільшилась і кількість компаній, що надають послуги з комплексного косметичного догляду за автомобілем, що включає в себе його миття, полірування, чистку салону тощо. Щоб мати авторитет на конкуруючому ринку і високий рівень обслуговування, таким фірмам необхідно використовувати якісні засоби автокосметики, які найчастіше доводиться купувати за кордоном за досить високими цінами.

Альтернативою дорогим зарубіжним засобам автокосметики є розробка власної високоякісної продукції та виробництво автохімії  за власною рецептурою.

Науково-сервісна компанія «ОТАВА» займається розробкою рецептур миючих засобів, та іншої автохімії: аналогів омивачів, шампунів, засобів для полірування та іншої продукції для косметичного догляду за автомобілем.

Маючи багатолітній досвід у сфері розробок рецептур миючих засобів,  побутової та промислової хімії, фахівці компанії індивідуально підходять до побажань клієнта.

Основні етапи розробки рецептур для виробництва автохімії

Перед початком проведення робіт детально обговорюються властивості майбутнього продукту, за бажанням замовника можливе не тільки відтворення властивостей аналогічного продукту, а і їх удосконалення чи зміна.

На першому етапі розробки рецептур миючих засобів, зокрема, засобів по догляду за автомобілем, фахівці «ОТАВИ» вивчають англомовну патентну та науково-технічну літературу з виробництва побутової хімії такого зразка (виробництва автохімії з аналогічними властивостями) і методів досліджень подібних сумішей.

Після цього фізико-хімічними та хімічними методами досліджується повний хімічний склад побутової хімії наданого зразка. На основі отриманих результатів проводиться перевірка продукту на токсичні речовини відповідно до європейських вимог. За необхідності відбувається пошук для виробництва автохімії (чи виробництва побутової хімії іншого призначення) альтернативних, менш токсичних речовин або зменшення вмісту шкідливих компонентів до гранично допустимих кількостей.

Окрім хімічних досліджень для виробництва побутової хімії науковці проводять маркетинговий аналіз

vyrobnytstvo-pobutovoyi-khimiyiМаючи інформацію про повний хімічний склад цього продукту, науковці проводять маркетинговий аналіз ринку сировини та досліджують можливі технологічні схеми виробництва автохімії даного зразка.

На основі комплексу отриманих даних проводиться розробка рецептури миючого засобу нового зразка з оптимальним складом та виробництво автохімії в лабораторних умовах (пробних зразків), що надаються замовнику на тестування.

Якщо замовник має зауваження до властивостей наданих зразків, відбувається подальше вдосконалення та розробка рецептури миючого засобу (чи іншого зразка автохімії). Після того, як новий продукт буде повністю відповідати оговореним вимогам, замовнику надається докладний звіт про його хімічний склад і рецептуру виробництва автохімії (виробництва побутової хімії) розробленого зразка.

У подальшому, за бажанням замовника, спеціалісти фірми можуть консультувати або брати участь у процесах технологічної постановки виробництва автохімії (чи виробництва побутової хімії іншого призначення) розробленого зразка.

Отже, якщо Ви бажаєте розпочати власне виробництво автохімії (чи виробництво побутової хімії іншого призначення), звертайтесь до спеціалізованої компанії, що займається розробками рецептур миючих засобів та інших засобів побутової та промислової хімії – Науково-сервісної фірми «ОТАВА». «ОТАВА» розробляє рецептури як аналогів уже існуючої продукції, так і нових, більш удосконалених засобів автокосметики.

Оксана Шевченко,
співробітник Науково-сервісної фірми «ОТАВА»