20 Лютого, 2015

Науковці компанії «ОТАВА» надають послуги з екологічного дослідження квартир та офісів

Наші умови життя часто далекі від стандартів якості. Безперечно, кожен із нас не раз замислювався над тим, яку воду ми п’ємо, їжу якої якості вживаємо і наскільки безпечним є середовище, що оточує нас на роботі та вдома.

Відповіді на ці та інші запитання за результатами проведених наукових досліджень (визначення важких металів, вимірювання рівня шуму, вимірювання електромагнітних полів, та інші екологічні дослідження квартири) надають фахівці Науково-сервісної фірми «ОТАВА».

Визначення важких металів у воді, продуктах харчування та об’єктах довкілля

Так, одним із показників безпечності води, продуктів харчування та об’єктів довкілля є вміст в них важких металів, який має відповідати нормативним вимогам.

Усі важкі метали є токсичними і при накопиченні в організмі здатні викликати захворювання внутрішніх органів, негативно впливати на нервову систему, провокувати мутагенні зміни організму й онкозахворювання. Потрапляти до організму важкі метали можуть через повітря, воду, фрукти й овочі, які накопичують у собі важкі метали з ґрунту, інші продукти харчування, дитячі іграшки та інші предмети, з якими ми контактуємо в повсякденному житті і які виготовлені із забрудненої сировини.

Компанія «ОТАВА» проводить визначення важких металів у воді, визначення важких металів у харчових продуктах, медичних препаратах, ґрунті, будівельних матеріалах, а також визначення важких металів у дитячих іграшках і товарах побутової хімії. Крім того, фахівці фірми проводять визначення важких металів у волоссі людини та шерсті тварин, що дає змогу встановити ступінь накопичення токсикантів в організмі й вжити необхідних заходів для попередження розвитку захворювань.

Дослідження об’єктів для визначення важких металів Науково-сервісна фірма «ОТАВА» проводить як для приватних осіб, так компаній, що піклуються про здоров’я своїх працівників. Так, нещодавно на замовлення Торгової компанії «КАМАЗ» було проведено наукове дослідження офісних приміщень на забруднення важкими металами. За результатами досліджень керівництву надано повний звіт про виконані роботи.

Екологічне дослідження квартир, будинків, дач, виробничих приміщень, офісів, присадибних ділянок

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» проводить комплексне наукове еколого-гігієнічне дослідження різноманітних будівель і земельних ділянок, що передбачають вимірювання електромагнітних полів, вимірювання радіаційного фону, вібрацій, вимірювання рівня шуму, параметрів мікроклімату, вологості та температури повітря. Недотримання норм хоча б одного із цих показників негативно впливає на стан здоров’я людини.

Актуальність проведення екологічних досліджень квартир, будинків, еколого-гігієнічних дослідженнь виробничих приміщень тощо (вимірювання електромагнітних полів, вимірювання радіаційного фону, вібрацій, вимірювання рівня шуму, параметрів мікроклімату, визначення важких металів, отрутохімікатів, екотоксикантів, тощо)  пов’язана зокрема із тим, що сьогодні досить часто недобросовісні виробники будівельних матеріалів виготовляють свою продукцію із сировини, забрудненої токсичними речовинами.

Крім того, можливе недотримання технічних вимог при будівництві приміщень, що може стати причиною протягів, відсутності відповідного провітрювання тощо. Та навіть якщо Ви впевнені в безпечності будівлі, де Ви мешкаєте чи працюєте, негативно впливати на стан Вашого здоров’я можуть такі зовнішні фактори, як електромагнітне випромінювання від теле- та радіокомунікацій, вишок мобільного зв’язку та підвищений рівень шуму від роботи обладнання в сусідніх приміщеннях.

Вимірювання рівня шуму, вимірювання електромагнітних полів, визначення важких металів, отрутохімікатів та інші екологічні дослідження квартири, будинку чи офісу допоможуть встановити, чи безпечним є приміщення.

Експерти компанії «ОТАВА» беруться за випадки будь-якої складності і по завершенні екологічного дослідження квартири, чи іншого приміщення надають замовникам рекомендації щодо покращення екологічного стану будівлі.

Одне з останніх таких замовлень – проведення комплексного інструментального екологічного дослідження квартири для приватної особи з міста Тернопіль, зокрема, дослідження фізичних параметрів навколишнього середовища (радіації, щільності електромагнітного випромінювання, напруженості магнітного поля, відносної вологості та температури).

Особливу увагу було приділено вимірюванню електромагнітних полів. Перевищення санітарних норм цих параметрів може призводити до критичних змін нервової, імунної, статевої, ендокринної систем і навіть спровокувати виникнення ракових пухлин.