Листопад 18, 2015

ОТАВА підписала угоду про співробітництво з компанією Novartis Institutes for BioMedical Research

Компанія ОТАВА підписала угоду про співробітництво з одним із світових лідерів у галузі фармацевтики – компанією Novartis Institutes for BioMedical Research. Співпраця планується в напрямку виконання контрактних досліджень у галузі медичної, органічної хімії, фармацевтики та біології. Українські вчені будуть залучатися до виконання конкретних комерційних наукових проектів у форматі аутсорсингу.

Novartis побудована як науково-дослідна мережа з багатьма центрами в Європі, Азії та Сполучених Штатах. До досліджень залучені провідні фахівці в різних галузях медичної, органічної хімії, фармацевтики, біології, токсикології, лікарі. Завдяки цьому компанія проводить повний цикл дослідних робіт, починаючи з теоретичної моделі нового препарату аж до клінічних досліджень та його впровадження.

Українські науковці завдяки такій співпраці отримають можливість долучитися до передових розробок, а також втілити в життя свої фундаментальні дослідження у вигляді кінцевого продукту – нових сучасних лікарських засобів. Зі свого боку компанія бере на себе повне матеріальне забезпечення.

Ще одним з пріоритетних напрямів у компанії є освітні програми для підготовки молодих спеціалістів, і не тільки для потреб компанії, а й для впровадження новітніх технологій в системі охорони здоров’я. Novartis пропонує продовжити свої дослідження молодим науковцям у таких напрямках, як хімія, імунологія, інфекційні захворювання, нейробіологія, регенеративна медицина, структурна біологія та ін.

Головний офіс Novartis Institutes for BioMedical Research розташований у Кембриджі (США) на базі кількох відомих академічних науково-дослідних інститутів та інноваційних біотехнологічних компаній. Крім того, є ще кілька осередків в США, Швейцарії, Китаї.

У рамках мережі Novartis працюють такі провідні інститути:

Інститут біомедичних досліджень ім. Фрідріха Мішера (Швейцарія, Базель)
Інститут геноміки (Каліфорнія, США)
Інститут тропічних захворювань (Сінгапур)