Квітень 18, 2011

ОТАВА вітає переможців конференцій

ОТАВА виступила спонсором двох наукових конференцій та відзначила грошовими преміями авторів найкращих доповідей, виголошених українською мовою.

Так, переможцями П’ятої Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених з міжнародною участю «Хімічні проблеми сьогодення», що проводилася з 14 по 17 березня 2011 року на базі хімічного факультету Донецького національного університету, стали Жила Роман, молодший науковий співробітник Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України (перша премія за доповідь «Антиокиснювальні властивості галогенпохідних фулерену С60»), та Сабєров Вагіз, студент 4 курсу хімічного факультету Донецького національного університету (друга премія за доповідь «Каталіз карбеновими комплексами перехідних металів реакції дегалогенування п-дихлорбензену ізопропанолом у лужному середовищі»).

Авторами найкращих доповідей, виголошених на VII Міжнародній науково-технічній конференції «Актуальні питання біологічної фізики та хімії. БФФХ-2011», що відбулася 26-30 квітня 2011 р. у м. Севастополі на базі Севастопольського національного технічного університету, стали Сергієнко Юлія, студентка Севастопольського національного технічного університету (перша премія за доповідь «Молекулярне комплексоутворення тритерпенових глікозидів з L-тирозином у водних розчинах»), та Артамонова Ганна, провідний інженер відділу біохімії пухлинного росту Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАНУ (друга премія за доповідь «Антиметастатична дія полісахаридної фракції, виділеної з плодового тіла гриба L. Edodes»).