Червень 18, 2014

ОТАВА пропонує нову унікальну для України послугу «Визначення якості повітря в приміщенні»

Відтепер українці мають можливість перевіряти, чи безпечним є повітря в їхніх оселях. Науково-сервісна фірма «ОТАВА» пропонує унікальний для України аналіз якості повітря в приміщенні за західними технологіями. Аналіз ґрунтується на принципово новому підході, що включає в себе повну розшифровку всіх наявних у повітрі органічних забруднень.

Це понад 400 летких органічних речовин, які є типовими забруднювачами домашнього повітря, та близько 200 000 органічних речовин, які можуть бути ідентифіковані за базами мас-спектрів Національного інституту стандартів та технології США. Додатково визначаються токсичні речовини, що свідчать про активний ріст плісняви у квартирі.

Послуга із визначення якості повітря в приміщенні досить нова навіть за кордоном, а для України є унікальною. Раніше типові аналізи повітря у квартирі виконувалися тест-трубками, які показували перевищення норми або лише по одній окремій речовині, або по органічних речовинах окремого типу в цілому.

Нова послуга передбачає проведення аналізу повітря методом газової хроматографії із мас-спектроскопічною детекцією. Жодна з українських лабораторій не має можливості застосувати цей метод до проб повітря чи концентрованих зразків забруднень повітря. ОТАВА співпрацює зі спеціалізованою лабораторією в США, де й проводяться дослідження відібраних зразків проб повітря.

За результатами досліджень замовник отримує звіт з інформацією про знайдені забруднювачі та припущення про можливі джерела і причини забруднення повітря.