25 Вересня, 2013

ОТАВА проводить наукові дослідження складу побутової хімії та косметики і розробляє рецептури їх приготування

Широкий асортимент косметичної продукції дає змогу сучасному споживачу обрати продукт, який відповідає його потребам. Але не дивлячись на те, що ринок косметичних засобів різноманітний, місце для розвитку в цій галузі ще є.

Якщо Ви бажаєте налагодити власне виробництво побутової хімії, насамперед Вам необхідно визначитися з рецептурою вашого майбутнього продукту – хімічним складом побутової хімії чи хімічним складом косметики.

Це можна зробити, провівши наукове дослідження хімічного складу побутової хімії чи косметики подібного за властивостями та призначенням продукту. А вже знаючи його складники, можна розпочинати розробку рецептури побутової хімії (розробку рецептури миючих засобів чи розробку косметики) власного виробництва – із властивостями, що будуть відповідати Вашим вимогам.

Окрім розробки рецептур побутової хімії, фахівці перевіряють склад на відповідність європейським вимогам безпеки

Допомогти в проведенні вищезазначених етапів розробки нового косметичного продукту (розробки косметики чи миючих засобів) і налагодити виробництво побутової хімії Вам можуть спеціалісти Науково-сервісної фірми «ОТАВА».

Науковці ОТАВИ мають великий досвід у хімічному аналізі (аналіз складу побутової хімії, складу косметики та інших речовин) і розробці рецептур побутової хімії (розробка косметики та розробка рецептур миючих засобів). На першому етапі роботи науковці ознайомлюються з англомовною науково-технічною патентною літературою, що стосується хімічного складу й подібного виробництва побутової хімії. Крім того, фахівці компанії проводять пошук англомовної науково-технічної літератури з методів аналізу подібних об’єктів та адаптують обрані методики до особливостей наданого зразка.

Після отримання результатів кількісного та якісного аналізу складу косметики проводиться перевірка вмісту кожного компонента згідно з європейськими вимогами безпечності косметичних засобів. Відповідно до отриманих результатів замовнику надаються рекомендації щодо безпечності всіх складників майбутнього продукту.

Визначивши хімічний склад майбутнього продукту (склад косметики чи склад побутової хімії), спеціалісти починають займатися безпосередньо розробкою рецептури його приготування. Створений пробний зразок продукту віддається замовнику на тестування. Процес (розробка рецептури побутової хімії, розробки рецептури миючого засобу, розробка косметики тощо) завершується тоді, коли продукт задовольняє всі висунуті замовником вимоги.

Слід зазначити, що спеціалісти Науково-сервісної фірми «ОТАВА» розробляють не тільки рецептури з властивостями, аналогічними до наданого зразка. На прохання замовника вони можуть їх змінювати (наприклад, у випадку мила, це може бути здатність краще або гірше пінитися, чи мати інший аромат).

За бажанням замовника, фахівці НСФ «ОТАВА» можуть проводити дослідження та надавати інформацію лише за хімічним складом продукту. Або займатися лише розробкою рецептури певного засобу за умови надання повної інформації про склад та вимоги до готового продукту.

Після завершення досліджень замовник отримує звіт про виконану роботу, що містить усі дані про склад побутової хімії чи склад косметики, а також методику виготовлення продукту. У подальшому ОТАВА зобов’язується надавати замовнику додаткові роз’яснення, які стосуються виготовлення продукту в лабораторних умовах. Спеціалісти фірми можуть також бути науковими консультантами під час промислового виробництва побутової хімії, відповідно до умов надання консультаційних послуг.

Отже, якщо Ви бажаєте почати виробництво побутової хімії, чи випустити на ринок новий косметичний продукт, але не знаєте, з чого почати, зверніться до кваліфікованих спеціалістів компанії «ОТАВА». Базуючись на великому досвіді, вони проводять дослідження хімічного складу побутової хімії та розробку рецептур побутової хімії (розробку косметики, розробку рецептур миючих речовин тощо). Серед останніх виконаних робіт – розробка ароматизатора для душових і дослідження хімічного складу мила для подальшої розробки його рецептури.

 Оксана Шевченко,
науковий співробітник
Науково-сервісної фірми «ОТАВА»