25 Травня, 2019

Підозрюєте, що вам роблять «добру справу» і підмішують у їжу медичні препарати? Як діяти?

Чи етично підсипати у страву лікарський засіб без попередньої згоди людини? У житті буває багато різних ситуацій – розглянемо декілька.

Як повідомляє медичний журнал The Lancet, у 2016 році 28 мільйонів смертей у всьому світі були пов’язані з вживанням алкоголю. Запобігти передчасній загибелі члена своєї родини – це правильно? Мабуть, так. Пияка не може або не бажає позбутися згубної звички. Це пов’язано безпосередньо з його фізичним станом і психологічною залежністю. Родичі алкоголіка в такому випадку здатні на все, зокрема й на підмішування в їжу п’яниці медичних препаратів.

Почуття кохання має велике значення для людини. Чи етично «причаровувати» чоловіка, примішуючи в його їжу препарати, які підвищують лібідо? Створювати у нього враження, що тільки з цією жінкою він такий молодий і сильний? Відповідь на це питання: точно, ні. Додавати в їжу препарати для покращення потенції смертельно небезпечно. Кожний лікарський засіб має протипоказання, і якщо приймати його без рекомендації лікаря – можна нашкодити здоров’ю. Яке ж це кохання?!   

Пригадується історія з Григорієм Распутіним, коли недруги намагалися отруїти його тістечками, приправленими значною дозою ціанистого калію.

Дуже неприємно, коли підозрюєш, що тобі в страву щось підмішують. По-перше, хвилюєшся за своє життя, а по-друге, не хочеш безпідставно обвинуватити людину. Єдиний вихід – відправити їжу на хімічний аналіз. ОТАВА – саме та компанія, фахівці якої можуть виконати складні хімічні дослідження.

Нещодавно науковці ОТАВИ провели дослідження зразка готових харчових продуктів, метою якого була перевірка присутності фармацевтичних препаратів, що можуть потенційно негативно впливати на здоров’я людини. Ознайомитися зі звітом про хімічний аналіз готових харчових продуктів.