9 Березня, 2017

Пігулки для втрати зайвої ваги чи для втрати власного здоров’я?

У наш час багато жінок і дівчат є заручницями стереотипів краси, які нав’язує телебачення. Зокрема розміри «90-60-90» досі вважаються оптимальними для жіночої фігури. Для досягнення цих розмірів є різні методи. Так, на заняття спортом потрібно мати час та витримку. А іноді, особливо на самому початку схуднення, це досить складно, тим паче, коли не видно помітного результату.

Для нормального процесу втрати ваги потрібен час, що буде включати в себе заняття спортом і збалансоване харчування. Однак, як відомо, все бажане хочеться отримати прямо тут і зараз, приклавши до цього мінімум зусиль. Тому іноді трапляється так, що чарівні панянки вдаються до досить екстремальних методів та засобів схуднення. Під такими засобами ми маємо на увазі сумнівні диво-пігулки, які вже за місяць допоможуть втратити не лише небажану вагу, а й підірвати власне здоров’я.

«Диво-пігулки» – підроблена якість, непідробна небезпека 

Такі пігулки можна придбати практично будь-де, причому ціна їм не з дешевих. Однак про те, що входить до складу таких пігулок, часто замовчується, так само, як і про їх побічні дії. Але навіть якщо інформацію про небажаний вплив усе ж таки вказано, це все одно не зупиняє жінок на шляху досягнення свого ідеалу краси.

Нещодавно до фахівців аналітичної лабораторії Науково-сервісної фірми «ОТАВА» звернулися журналісти програми новин «Сьогодні», що виходить на телеканалі «Україна». Вони провели своє розслідування і отримали декілька пігулок для проведення аналізу. Результати цього дослідження були представлені в сюжеті новин.

пігулки для схуднення

Несподівані результати хімічного аналізу пігулок для схуднення

Зразки пігулок були передані на хімічну експертизу до лабораторії компанії «ОТАВА».

пігулки для схуднення аналіз
Зразки пігулок, передані для хімічного аналізу

Результати досліджень виявилися приголомшливими. Так, основною діючою речовиною, що входить до складу пігулок, є диклофенак-амід.

Відомо, що ця сполука здатна викликати серйозні ушкодження здоров’я, серед яких нудота, шлунково-кишкові кровотечі, виразки шлунку та дванадцятипалої кишки, рецидиви геморою, розлади функції печінки, нирок, сильний головний біль і запаморочення, різні алергічні реакції організму, запалення ясен, слизової оболонки рота й оніміння шкіри голови тощо.

Дорогі панянки, якщо ви бажаєте швидко схуднути, то вже сьогодні почніть займатися спортом і правильно харчуватися. Якщо ж Вам все таки дуже хочеться приймати чарівні пілюлі, то краще перед цим здати їх на лабораторну експертизу, аби на власному досвіді пересвідчитися у їх небезпечності. В іншому випадку проблема із зайвою вагою відійде на задній план, коли по одному почнуть відмовляти органи й системи організму.