Екологічний аналіз повітря

Аналіз повітря

Що забруднює повітря в наших оселях?

 • радіоактивний газ радон, який потрапляє в будинки з ґрунтів
 • тютюновий дим, який містить близько 5000 органічних сполук, багато з яких канцерогенні та мутагенні
 • виділення з фарб, нафталіну, дезодорантів, кремів
 • пластики, синтетичні волокна, пінопласт, фанера, меблі, які є джерелами формальдегіду

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» – єдина в Україні компанія, яка пропонує максимально широкий спектр аналізів повітря в житлових приміщеннях шляхом поглибленого аналізу повітря в лабораторії.

Для найбільш вичерпного переліку органічних забрудників пропонується проведення аналізу повітря приміщення в спеціалізованій лабораторії в США. Фахівці визначають увесь спектр шкідливих органічних речовин:

 • більш ніж 400 летких органічних речовин, які є типовими забруднювачами домашнього повітря
 • додатково близько 500 000 органічних речовин
Вартість аналізу повітря

Якщо Вам складно вибрати пакет для аналізу повітря, наші спеціалісти допоможуть дібрати аналіз конкретно під Вашу задачу.

 • ВИЯВЛЕННЯ РЕЧОВИН, ЩО СПРИЧИНЯЮТЬ ВИНИКНЕННЯ ЗАПАХУ У ПРИМІЩЕННІ (пошук леткої речовини та визначення її можливої токсичності)
  Унікальне дослідження. Дозволяє точним науковим методом встановити летку речовину чи речовини, що спричиняють запах в приміщенні (характерний, різкий, хімічний, неприємний і т.п.) та проаналізувати його можливу шкідливу дію на організм людини.
  Показники
  8930 грн. без ПДВ.
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ ТОКСИЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ (важкі метали, миш’як, берилій)
  Фахівці ОТАВИ розробляють окрему методику відбору проб з урахуванням особливостей технічного завдання замовника. Пробовідбір здійснюється близько 4 годин. За цей час у пробовідбірнику накопичується достатня кількість пилу для встановлення вмісту основних елементів-забруднювачів. Після цього пробовідбірники транспортуються до лабораторії, де проводиться дослідження накопиченого в них пилу.
  Показники
  5420 грн. без ПДВ.
  Замовити
 • ТОЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМАЛЬДЕГІДУ, АЦЕТАЛЬДЕГІДУ, АЦЕТОНУ В ПОВІТРІ хроматографічним методом (лабораторія НСФ «ОТАВА»)
  Наш інженер відбирає зразки у Вашому помешканні. Аналіз проводиться в лабораторії ОТАВИ хроматографічним методом. Метод дає змогу однозначно визначити формальдегід та інші альдегіди. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо усунення можливих джерел токсичних альдегідів.
  Показники
  4500 грн. без ПДВ.
  Замовити
 • ТОЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМАЛЬДЕГІДУ В ПОВІТРІ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу однозначно визначити формальдегід та інші альдегіди. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо усунення можливих джерел формальдегіду.
  Показники
  вартість уточнюйте
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ ТЮТЮНОВОГО ДИМУ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу однозначно визначати наявність плісняви, що активно росте в приміщенні. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо профілактичних заходів.
  вартість уточнюйте
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ ФОРМАЛЬДЕГІДУ Й ОЗНАКИ РОСТУ ПЛІСНЯВИ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу однозначно визначати наявність в повітрі слідів тютюнового диму.
  Показники
  вартість уточнюйте
  Замовити
 • ПОВНИЙ АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ УСІХ ВІДОМИХ ОРГАНІЧНИХ ЗАБРУДНЮВАЧІВ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу однозначно визначати формальдегід і наявність плісняви, яка активно росте в приміщенні. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо усунення можливих джерел формальдегіду та профілактичних заходів боротьби з пліснявою.
  Показники
  вартість уточнюйте
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштоюЗразок звіту