Екологічний аналіз повітря

Що забруднює повітря в наших оселях?

 • радіоактивний газ радон, який потрапляє в будинки з ґрунтів
 • тютюновий дим, який містить близько 5000 органічних сполук, багато з яких канцерогенні та мутагенні
 • виділення з фарб, нафталіну, дезодорантів, кремів
 • пластики, синтетичні волокна, пінопласт, фанера, меблі, які є джерелами формальдегіду

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» – єдина в Україні компанія, яка пропонує максимально широкий спектр аналізів повітря в житлових приміщеннях: від дешевих, що виконуються спеціальними приладами в помешканні замовника, до поглибленого аналізу повітря в лабораторії.

В елітному сегменті пропонується проведення аналізу повітря приміщення в спеціалізованій лабораторії в США. Фахівці визначають увесь спектр шкідливих органічних речовин:

 • більш ніж 400 летких органічних речовин, які є типовими забруднювачами домашнього повітря
 • додатково близько 500 000 органічних речовин
Вартість аналізу повітря

Якщо Вам складно вибрати пакет для аналізу повітря, наші спеціалісти допоможуть дібрати аналіз конкретно під Вашу задачу.

 • ЕКСПРЕС-ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМАЛЬДЕГІДУ В ПОВІТРІ в сукупності з іншими токсичними альдегідами
  Аналіз проводить наш інженер у Вашому помешканні. Експрес-метод, миттєвий результат. Формальдегід визначається разом з іншими альдегідами, які переважно теж токсичні. При наявності альдегідів рекомендується зробити поглиблений аналіз на формальдегід.
  Показники
  950 грн
  Замовити
 • ТОЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМАЛЬДЕГІДУ В ПОВІТРІ хроматографічним методом (лабораторія НСФ «ОТАВА»)
  Наш інженер відбирає зразки у Вашому помешканні. Аналіз проводиться в лабораторії ОТАВИ хроматографічним методом. Метод дає змогу однозначно визначити формальдегід та інші альдегіди. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо усунення можливих джерел токсичних альдегідів.
  Показники
  4500 грн
  Замовити
 • ТОЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМАЛЬДЕГІДУ В ПОВІТРІ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу однозначно визначити формальдегід та інші альдегіди. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо усунення можливих джерел формальдегіду.
  Показники
  вартість уточнюйте
  Замовити
 • МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ НА ВМІСТ У ПОВІТРІ БАКТЕРІЙ І ЦВІЛІ (3 показники) (лабораторія НСФ «ОТАВА»)
  Встановлюється наявність у повітрі тих чи інших видів бактерій, грибів та їх кількість. Рекомендується при наявності алергії на певні мікроорганізми, при підозрі на наявність у повітрі стафілокока та ін. При перевищенні норм рекомендується більш глибокий аналіз.
  вартість уточнюйте
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ОЗНАКИ РОСТУ ПЛІСНЯВИ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу однозначно визначати наявність плісняви, що активно росте в приміщенні. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо профілактичних заходів.
  Показники
  вартість уточнюйте
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ ТЮТЮНОВОГО ДИМУ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу однозначно визначати наявність в повітрі слідів тютюнового диму.
  Показники
  вартість уточнюйте
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ ФОРМАЛЬДЕГІДУ Й ОЗНАКИ РОСТУ ПЛІСНЯВИ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу однозначно визначати формальдегід і наявність плісняви, яка активно росте в приміщенні. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо усунення можливих джерел формальдегіду та профілактичних заходів боротьби з пліснявою.
  Показники
  вартість уточнюйте
  Замовити
 • ПОВНИЙ АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ УСІХ ВІДОМИХ ОРГАНІЧНИХ ЗАБРУДНЮВАЧІВ (спеціалізована лабораторія в США)
  VIP-послуга. Наш інженер відбирає зразки повітря в спеціальні «патрони», які надсилаються до спеціалізованої лабораторії в США, сертифікованої Американською асоціацією індустріальної гігієни. Метод дає змогу визначати наявність та/або кількість летких органічних речовин у повітрі. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо усунення можливих джерел забруднення та профілактичних заходів.
  Показники
  вартість уточнюйте
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштоюЗразок звіту