Екологічний аналіз повітря

Аналіз повітря

Що забруднює повітря в наших оселях?

 • радіоактивний газ радон, який потрапляє в будинки з ґрунтів
 • тютюновий дим, який містить близько 5000 органічних сполук, багато з яких канцерогенні та мутагенні
 • виділення з фарб, нафталіну, дезодорантів, кремів
 • пластики, синтетичні волокна, пінопласт, фанера, меблі, які є джерелами формальдегіду

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» – єдина в Україні компанія, яка пропонує максимально широкий спектр аналізів повітря в житлових приміщеннях шляхом поглибленого аналізу повітря в лабораторії.

Для найбільш вичерпного переліку органічних забрудників пропонується проведення аналізу повітря приміщення в спеціалізованій лабораторії в США. Фахівці визначають увесь спектр шкідливих органічних речовин:

 • більш ніж 400 летких органічних речовин, які є типовими забруднювачами домашнього повітря
 • додатково близько 500 000 органічних речовин
Вартість аналізу повітря

Якщо Вам складно вибрати пакет для аналізу повітря, наші спеціалісти допоможуть дібрати аналіз конкретно під Вашу задачу.

 • ВИЯВЛЕННЯ РЕЧОВИН, ЩО СПРИЧИНЯЮТЬ ВИНИКНЕННЯ ЗАПАХУ У ПРИМІЩЕННІ (пошук леткої речовини та визначення її можливої токсичності)
  У вашому приміщенні незрозумілий запах - характерний, різкий, хімічний, неприємний? Точним науковим методом ми встановимо, яка саме летка речовина спричиняє такий запах і чи має ця речовина шкідливу дію на організм людини. Послуга є унікальною на українському ринку. На основі цього дослідження надаються рекомендації по усунення джерел речовин. Вартість вказана у Євро у зв'язку із тим, що послуга містить імпортну складову. Оплата у гривнях по актуальному курсу.
  Показники
  420 Євро
  Замовити
 • ТОЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ФОРМАЛЬДЕГІДУ, АЦЕТАЛЬДЕГІДУ, АЦЕТОНУ В ПОВІТРІ
  Згідно статистики проведених нами досліджень, найчастіше повітря житлових та офісних приміщень в Києві забруднене високими концентраціями формальдегіду, ацетальдегіду та інших альдегідів. Пропонуємо вам перевірити ці найбільш розповсюджені токсичні речовини точним методом, який вперше на ринку України був запропонований фахівцями саме нашої компанії. На основі цього аналізу надаються рекомендації щодо усунення джерел токсичних альдегідів. Вартість вказана у Євро у зв'язку із тим, що послуга містить імпортну складову. Оплата у гривнях по актуальному курсу.
  Показники
  140 Євро
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ ТОКСИЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ (важкі метали, миш’як, берилій)
  Пил постійно супроводжує наше життя у приміщенні. У пилі можуть міститись важкі метали та токсичні елементи, що, повільно накопичуючись у великих концентраціях, призводять до важких отруєнь та хвороб. Ми перевіримо перелік та концентрацію таких речовин у пилі вашого приміщення для впевненості у екологічній чистоті житла. Вартість вказана у Євро у зв'язку із тим, що послуга містить імпортну складову. Оплата у гривнях по актуальному курсу.
  Показники
  200 Євро
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ ТЮТЮНОВОГО ДИМУ
  Після проведення дослідження, у зразках повітря приміщення виявляються сліди тютюнового диму. Вартість вказана у Євро у зв'язку із тим, що послуга містить імпортну складову. Оплата у гривнях по актуальному курсу
  Показники
  250 Євро
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ОЗНАКИ РОСТУ ПЛІСНЯВИ
  Пліснява - це небезпечний сусід людини у домі, спори якого глибоко осідають у легенях і навіть проникають у легеневу тканину. Численні дослідження довели, що спори цвілі можуть викликати лейкоз. Деякі із продуктів, уражені пліснявою, мають настільки високу концентрацію отруйних речовин, що здатні спровокувати ракові захворювання. Але не завжди плісняву можливо побачити – вона може ховатись за шпалерами, у кондиціонерах та інших місцях. Саме для виявлення її джерел призначено наше дослідження. Вартість вказана у Євро у зв'язку із тим, що послуга містить імпортну складову. Оплата у гривнях по актуальному курсу.
  Показники
  270 Євро
  Замовити
 • ПОВНИЙ АНАЛІЗ ПОВІТРЯ НА ВМІСТ УСІХ ВІДОМИХ ОРГАНІЧНИХ ЗАБРУДНЮВАЧІВ (спеціалізована лабораторія в США)
  Найбільш прогресивне та унікальне дослідження у світі, найбільш повний аналіз повітря, який може існувати. Визначається наявність та концентрація усіх можливих органічних забруднювачів повітря – перевіряється наявність 500 тисяч летких органічних речовин у повітрі приміщення. Виконується спеціалізованою лабораторією в США, сертифікованою Американською асоціацією індустріальної гігієни. На основі цього аналізу можна дати рекомендації щодо усунення можливих джерел забруднення та профілактичних заходів.
  Показники
  вартість залежить від умов дослідження
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштоюЗразок звіту