15 Травня, 2019

Про користь ягід асаї. Як придбати справжній «еліксир молодості»?

У джунглях Амазонки Дмитро Комаров знайшов унікальні ягоди асаї, які дарують місцевим жителям міцне здоров’я та довголіття. У віці 90 років вони не хворіють і виглядають як молоді. Сік цих ягід називають «еліксиром молодості». Ягоди асаї багаті жирними кислотами, до їхнього складу входить 19 амінокислот. Також вони містять унікальну концентрацію антиоксидантів, що допомагають організму людини, яка їх вживає, захиститися від різних захворювань.

Сьогодні плоди пальми Евтерпа переробляють, в основному, в БАДи. Виробники рекламують їх як засоби для схуднення і пропонують спортсменам для покращення результатів.

Щоб запобігти поширенню неправдивих даних, Національний центр здоров’я США (NCCIH) опублікував бюлетень з основною інформацією про ягоди асаї:

  • Доведено, що сік асаї має антиоксидантну дію, вживання м’якоті може знизити рівень цукру і холестерину в крові.
  • У рецензованих журналах не опубліковано жодного незалежного дослідження, яке б підтвердило, що втрата ваги відбувається тільки завдяки вживанню цих плодів.
  • Існує мало перевіреної інформації про безпечність для здоров’я біологічної добавки з ягід асаї.

З поживними властивостями ягід асаї зрозуміло – це корисні плоди. Але до їх вживання треба поставитися «з розумом», оскільки ця «заморська» ягода ще не настільки глибоко досліджена.

Щодо підвищення спортивних досягнень. Результати наукових досліджень показали, що вживання соку ягід асаї протягом 6 тижнів не поліпшило результатів спортсменів-спринтерів, але призвело до помітного збільшення загальної антиоксидантної здатності плазми крові й послаблення пошкодженого м’язового навантаження.

А тепер переходимо до найголовнішого: як переконатися у справжності придбаного БАДу з ягід асаї? Чим вища вартість товару і чим краще він розрекламований – тим вигідніше шахраям його підробляти. Якщо ви бажаєте придбати оригінальні пігулки для себе або для продажу, то потрібно впевнитися в їх якості. Звертайтесь до компанії «ОТАВА» і замовляйте хімічний аналіз препарату. Фахівці проведуть дослідження, визначать основні складники БАДу та нададуть експертний висновок щодо його якості.