22 Січня, 2019

Як не стати жертвою шахрайства з медикаментами? Потрібен хімічний аналіз лікарського засобу

«Усе, життя скінчилося. Ніхто мені не допоможе», – саме такою ситуацією, коли людина у розпачі, користуються шахраї. Пенсіонерка Олена Іллівна не приховує свого імені, навіть хоче, щоб усі знали і не потрапили в халепу, що сталася з нею.

Поважний вік, багато хвороб, але понад усе турбує втрата зору. Лікарі зробили все, що можливо, але людина завжди сподівається на диво. І ось воно повинно статися – по радіо рекламують засіб, який може повернути зір! Олена Іллівна звернулася по оголошенню. Чемний, уважний, чуйний «лікар» вислухав і запевнив у стовідсотковому результаті. Правда, коштувати це буде дорого. А що гроші у 90 років – краще світ білий бачити. Казка закінчилася, як тільки всі кошти були переведені. Ліки привезли, але це був не новий обіцяний препарат, а звичайні БАДи, ціна яких у 250 разів менше.

Чи можна притягти до відповідальності аферистів – встановлюють правоохоронні органи, а покупцям радять дуже обережно ставиться до чудо-пропозицій і «ліків проти всіх хвороб».

Якщо ви все ж таки придбали ліки не в аптеці та маєте сумніви, що препарат справжній, – звертайтеся до науковців компанії «ОТАВА». Фахівці проведуть хімічний аналіз ліків. Досвід роботи з різноманітними субстанціями (чи то пігулки, розчини для ін’єкцій, мазі та ін.) у них досить великий.

Сучасне обладнання дає змогу визначити склад фармацевтичного препарату з високою точністю. Так, наприклад, на прохання одного із замовників, фахівці ОТАВИ у мазях для зовнішнього застосування встановили не тільки основну діючу речовину (антибіотик), а й найменування консерванту, віддушки й емульгатора.