Аналіз електромагнітного випромінювання і радіації

Вимірювання рівня електромагнітного випромінювання і радіаційного фону

Вимірювання електромагнітного випромінювання (ЕМВ)

Тривалий вплив електромагнітного поля на людину достатньо шкідливий. Перелік симптомів дуже довгий – від головного болю, швидкої стомлюваності до алергії і серйозних порушень роботи всіх важливих систем організму. Щоб запобігти шкідливим для нашого здоров’я наслідкам, необхідно вчасно виявляти та усувати або зменшувати негативний вплив електромагнітних полів у житлових і робочих приміщеннях.

Вимірювання радіаційного фону

Радіаційне випромінювання невидиме і ніяк не відчувається без особливих пристроїв. Має канцерогенний вплив. Серед найбільш поширених ракових захворювань, викликаних радіаційним опроміненням, – лейкоз, рак молочної залози, рак щитовидної залози, рак легенів. При опроміненні вагітних жінок у дітей спостерігаються генетичні зміни в наступних поколіннях.

Для замовлення дослідження не потрібно їхати до нашої лабораторії. Достатньо лише узгодити бажаний для Вас час проведення дослідження, зв’язатись з нашим представником за електронною адресою lab@otava.ua чи за телефоном 0 (800) 33-72-12 та оплатити рахунок, що надійде Вам електронною поштою. Виїзд спеціаліста відбувається протягом 1-2 днів після оплати рахунку.

  Вартість досліджень
  • ВИМІРЮВАННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ
   (4 показники)
   Електромагнітні поля можуть мати значний біологічний вплив на організм. Особливо рекомендується перевірка поблизу ЛЕП, станцій мобільного зв'язку.
   Показники
   2 100 грн.
   Зробити заявку
  • ВИМІРЮВАННЯ РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ
   (2 показники)
   Іонізуюче випромінення – дуже небезпечний показник у приміщенні. Головні його джерела – будівельні матеріали (особливо з граніту та базальту) та предмети побуту.
   Показники
   2 040 грн.
   Зробити заявку
  • КОМПЛЕКСНА ПЕРЕВІРКА ВИПРОМІНЕНЬ
   (6 показників)
   Експрес-діагностика рівнів високочастотного і низькочастотного електромагнітного випромінення в приміщенні та радіаційного фону, у тому числі від будівельних матеріал
   Показники
   3 630 грн.
   Зробити заявку
  Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт. Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштою