Аналіз електромагнітного випромінювання і радіації

Вимірювання рівня електромагнітного випромінювання і радіаційного фону

Вимірювання електромагнітного випромінювання (ЕМВ)

Тривалий вплив електромагнітного поля на людину достатньо шкідливий. Перелік симптомів дуже довгий – від головного болю, швидкої стомлюваності до алергії і серйозних порушень роботи всіх важливих систем організму. Щоб запобігти шкідливим для нашого здоров’я наслідкам, необхідно вчасно виявляти та усувати або зменшувати негативний вплив електромагнітних полів у житлових і робочих приміщеннях.

Вимірювання радіаційного фону

Радіаційне випромінювання невидиме і ніяк не відчувається без особливих пристроїв. Має канцерогенний вплив. Серед найбільш поширених ракових захворювань, викликаних радіаційним опроміненням, – лейкоз, рак молочної залози, рак щитовидної залози, рак легенів. При опроміненні вагітних жінок у дітей спостерігаються генетичні зміни в наступних поколіннях.

Для замовлення дослідження не потрібно їхати до нашої лабораторії. Достатньо лише узгодити бажаний для Вас час проведення дослідження, зв’язатись з нашим представником за електронною адресою lab@otava.ua чи за телефоном (044) 221-72-30 та оплатити рахунок, що надійде Вам електронною поштою. Виїзд спеціаліста відбувається протягом 1-2 днів після оплати рахунку.

Вартість досліджень
 • ВИМІРЮВАННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ
  Електромагнітні поля можуть мати значний біологічний вплив на організм. Особливо рекомендується перевірка поблизу ЛЕП, станцій мобільного зв'язку.
  Показники
  2 400 грн.
  Замовити
 • ВИМІРЮВАННЯ РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ
  Іонізуюче випромінення – дуже небезпечний показник у приміщенні. Головні його джерела – будівельні матеріали (особливо з граніту та базальту) та предмети побуту.
  Показники
  2 340 грн.
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштою