Аналіз повітря

Аналіз повітря

Що забруднює повітря в наших оселях та офісах?

 • виділення з фарб, нафталіну, дезодорантів, кремів
 • пластики, синтетичні волокна, пінопласт, фанера, меблі, які є джерелами формальдегіду та безлічі органічних сполук, багато з яких канцерогенні й мутагенні
 • важкі метали і токсичні неорганічні елементи, що накопичуються у пилу, яким ми дихаємо
 • радіоактивний газ радон, який потрапляє в будинки з ґрунтів
 • двоокис вуглецю, який при значних концентраціях призводить до швидкого стомлення, запаморочення і головного болю. 

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» – єдина в Україні компанія, яка пропонує максимально широкий спектр аналізів повітря в житлових приміщеннях шляхом поглибленого аналізу повітря в лабораторії. Наша лабораторія виявить та ідентифікує абсолютну більшість забруднювачів, що можуть міститись у повітрі вашого приміщення.

Дослідження розраховані на перевірку екологічних показників у приміщеннях площею до 180 м2. Якщо площа вашого приміщення більша, є можливість зменшити чутливість методу чи збільшити кількість проб. Просимо уточнювати при розміщенні замовлення.

Для замовлення дослідження не потрібно їхати до нашої лабораторії. Достатньо лише узгодити бажаний для Вас час проведення дослідження, зв’язатись з нашим представником за електронною адресою lab@otava.ua чи за телефоном 0 (800) 33-72-12 та оплатити рахунок, що надійде Вам електронною поштою. Виїзд спеціаліста відбувається протягом 2-3 днів після оплати рахунку.

  Види і вартість аналізу повітря

  Якщо Вам складно вибрати необхідний аналіз повітря, наші спеціалісти допоможуть підібрати дослідження конкретно під Вашу задачу чи проблему. Для цього просимо написати нам запит із детальним описанням Вашої задачі чи проблеми.

  • МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ
   ПОВІТРЯ
   (7 показників, включно з формальдегідом)
   Швидка (один робочий день), зручна і точна (електрохімічна) перевірка присутності та вмісту 7 небезпечних речовин у повітрі, у т.ч. формальдегіду.
   Показники
   1 680 грн.
   Зробити заявку
  • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ
   НА ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ
   (15 показників, у т.ч. формальдегід)
   За статистикою проведених нами досліджень, найчастіше повітря житлових та офісних приміщень в Києві забруднене високими концентраціями органічних сполук – формальдегіду, ацетальдегіду й інших альдегідів (карбонільних сполук). Використовується найефективніший метод дослідження – хроматографічний.
   Показники
   5 460 грн.
   Зробити заявку
  • АНАЛІЗ ПИЛУ
   НА НЕОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ
   (20 показників, у т.ч. важкі метали)
   Пил постійно супроводжує наше життя у приміщенні. У пилі можуть міститись важкі метали і токсичні елементи, які, повільно накопичуючись у великих концентраціях, призводять до важких отруєнь та хвороб.
   Показники
   7 680 грн.
   Зробити заявку
  • ІДЕНТИФІКАЦІЯ
   НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ
   У вашому приміщенні незрозумілий запах – характерний, різкий, "хімічний", неприємний? Точним науковим методом ми ідентифікуємо, яка саме речовина спричиняє такий запах і чи має ця речовина шкідливу дію на організм людини.
   Показники
   15 840 грн.
   Зробити заявку
  • РОЗГОРНУТА ЕКОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА
   АТМОСФЕРИ ПРИМІЩЕННЯ
   Найбільш прогресивне дослідження, найповніший аналіз повітря, який пропонується. Визначається наявність і концентрація забруднювачів повітря, що найчастіше зустрічаються у повітрі приміщення
   Показники
   21 600 грн.
   Зробити заявку
  Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт. Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштоюЗразок звіту