Аналіз повітря

Аналіз повітря

Що забруднює повітря в наших оселях та офісах?

 • виділення з фарб, нафталіну, дезодорантів, кремів
 • пластики, синтетичні волокна, пінопласт, фанера, меблі, які є джерелами формальдегіду та безлічі органічних сполук, багато з яких канцерогенні й мутагенні
 • важкі метали і токсичні неорганічні елементи, що накопичуються у пилу, яким ми дихаємо
 • радіоактивний газ радон, який потрапляє в будинки з ґрунтів
 • двоокис вуглецю, який при значних концентраціях призводить до швидкого стомлення, запаморочення і головного болю. 

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» – єдина в Україні компанія, яка пропонує максимально широкий спектр аналізів повітря в житлових приміщеннях шляхом поглибленого аналізу повітря в лабораторії. Наша лабораторія виявить та ідентифікує абсолютну більшість забруднювачів, що можуть міститись у повітрі вашого приміщення.

Для найбільш вичерпного переліку органічних забруднювачів пропонується проведення аналізу проб повітря приміщення в спеціалізованій лабораторії в США. Фахівці визначають увесь спектр шкідливих органічних речовин на обладнанні, яке є недоступне в Україні:

 • більш ніж 4000 летких органічних речовин, які є типовими забруднювачами домашнього повітря
 • додатково близько 500 000 органічних речовин, що, при значних концентраціях, є небажаними чи зайвими в повітрі приміщення 

Дослідження розраховані на перевірку екологічних показників у приміщеннях площею до 100 м2. Якщо площа вашого приміщення більша, є можливість зменшити чутливість методу чи збільшити кількість проб. Просимо уточнювати при розміщенні замовлення.

Для замовлення дослідження не потрібно їхати до нашої лабораторії. Достатньо лише узгодити бажаний для Вас час проведення дослідження, зв’язатись з нашим представником за електронною адресою lab@otava.ua чи за телефоном (044) 221-72-30 та оплатити рахунок, що надійде Вам електронною поштою. Виїзд спеціаліста відбувається протягом 1-2 днів після оплати рахунку.

Види і вартість аналізу повітря

Якщо Вам складно вибрати необхідний аналіз повітря, наші спеціалісти допоможуть підібрати дослідження конкретно під Вашу задачу чи проблему. Для цього просимо написати нам запит із детальним описанням Вашої задачі чи проблеми.

 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ
  НА ВМІСТ ТОКСИЧНИХ ГАЗІВ
  (7 показників)
  У повітрі вашого приміщення можуть бути присутні значні концентрації отруйних газів, особливо небезпечного чадного газу. Це дослідження направлене на швидку перевірку їх присутності та вмісту.
  Показники
  2 550 грн.
  Замовити
 • МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ ПОВІТРЯ
  (наявність плісняви, патогенної мікрофлори і загальне мікробне забруднення)
  Пліснява, стрептококи та стафілококи – це небезпечні сусіди людини у приміщенні, які спричиняють захворювання, в тому числі онкологічні.
  Показники
  4 770 грн.
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ
  НА ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ
  (15 показників, у т.ч. формальдегід)
  За статистикою проведених нами досліджень, найчастіше повітря житлових та офісних приміщень в Києві забруднене високими концентраціями органічних сполук – формальдегіду, ацетальдегіду й інших альдегідів (карбонільних сполук). Використовується найефективніший метод дослідження – хроматографічний.
  Показники
  5 760 грн.
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПИЛУ
  НА НЕОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ
  (20 показників, у т.ч. важкі метали)
  Пил постійно супроводжує наше життя у приміщенні. У пилі можуть міститись важкі метали і токсичні елементи, які, повільно накопичуючись у великих концентраціях, призводять до важких отруєнь та хвороб.
  Показники
  7 980 грн.
  Замовити
 • ІДЕНТИФІКАЦІЯ
  НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ
  У вашому приміщенні незрозумілий запах – характерний, різкий, "хімічний", неприємний? Точним науковим методом ми ідентифікуємо, яка саме речовина спричиняє такий запах і чи має ця речовина шкідливу дію на організм людини.
  Показники
  16 140 грн.
  Замовити
 • АНАЛІЗ ПОВІТРЯ
  НА ВМІСТ УСІХ ІСНУЮЧИХ
  ОРГАНІЧНИХ ЗАБРУДНЮВАЧІВ
  (спеціалізована лабораторія в США)
  Найбільш прогресивне й унікальне дослідження у світі, найбільш повний аналіз повітря, який може існувати. Визначається наявність і концентрація всіх можливих органічних забруднювачів повітря – перевіряється наявність 500 тисяч летких органічних речовин у повітрі приміщення.
  Показники
  прораховується за запитом
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштоюЗразок звіту