Комплексне екологічне дослідження квартири або офісу

Комплексне екологічне дослідження квартири або офісу

Для того, аби мати уявлення про екологічний стан Вашої квартири чи офісу, наші фахівці розробили комплексні екологічні дослідження, які, базуючись на різних вимірюваннях, дадуть Вам змогу проаналізувати екологічний стан у приміщенні та виявити можливі ризики. 

Рекомендуємо Вам замовляти комплексні екологічні дослідження в ситуаціях, коли:

 • Ви збираєтесь придбати, орендувати чи переїхати до нового приміщення
 • Ви плануєте ремонт приміщення
 • Ви відчуваєте дискомфорт під час тривалого перебування в приміщенні
 • Ви хочете впевнетись, що в приміщенні, в якому проживають діти чи вагітна жінка, відсутні екологічні ризики для них 

Фахівці ОТАВИ виїжджають до замовника і на місці, використовуючи набір аналітичних сертифікованих приладів, проводять комплексний еколого-гігієнічний моніторинг та відразу попереджають замовника про виявлені ризики чи аналізують проби в лабораторії для подальших висновків. 

Ці комплексні дослідження розраховані на перевірку екологічних показників у офісах та квартирах площею до 100 м2. Якщо площа Вашого приміщення більша, є можливість зменшити чутливість методу чи збільшити кількість проб. Просимо це уточнювати при розміщенні замовлення. 

Для замовлення дослідження не потрібно їхати до нашої лабораторії. Достатньо лише узгодити бажаний для Вас час проведення дослідження, зв’язатись з нашим представником за електронною адресою lab@otava.ua чи за телефоном (044) 221-72-30 та оплатити рахунок, що надійде Вам електронною поштою. Виїзд спеціаліста відбувається протягом 1-2 днів після оплати рахунку.

Комплексні дослідження
квартири або офісу

Різні типи досліджень згруповані за комплексами для вирішення конкретної задачі та для Вашої зручності.
Якщо Вам складно вибрати необхідний комплекс, наші спеціалісти допоможуть підібрати аналіз конкретно під Вашу задачу чи проблему. Для цього просимо надіслати нам запит із детальним описом Вашої задачі чи проблеми.

 • ПРОФІЛАКТИКА
  ВТОМЛЮВАНОСТІ
  Якщо Вас турбує незрозуміла втомлюваність на робочому місці чи вдома, варто перевірити екологічні чинники, що можуть до цього призводити.
  Показники
  2 550 грн.
  Замовити
 • ПЕРЕВІРКА
  ВИПРОМІНЕНЬ
  Експрес-діагностика рівнів високочастотного і низькочастотного електромагнітного випромінення в приміщенні та радіаційного фону, у тому числі від будівельних матеріалів і предметів побуту.
  Показники
  3 780 грн.
  Замовити
 • ЕКСПРЕС-ПЕРЕВІРКА
  ПЕРЕД КУПІВЛЕЮ ПРИМІЩЕННЯ
  Визначення базових показників та екологічних ризиків під час вибору й переїзду до нового приміщення – квартири чи офісу. Дослідження рекомендовано проводити до виконання ремонтних робіт у приміщенні.
  Показники
  4 560 грн.
  Замовити
 • ПРОФІЛАКТИКА АЛЕРГІЇ
  ТА РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
  Повний аналіз повітря приміщення з метою виявлення хімічних і біологічних чинників, що можуть призвести до появи чи загострень алергій, гострих застудних захворювань.
  Показники
  10 530 грн.
  Замовити
 • ДЕТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА
  ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ ПРИМІЩЕННЯ
  Перевірка екологічного стану квартири чи офісу або при переїзді до б/в приміщення – випромінення, повітря. Необхідний перелік параметрів для видів забруднення, які зустрічаються найчастіше.
  Показники
  14 790 грн.
  Замовити
 • ПРОФІЛАКТИКА
  ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
  Перевірка особливо небезпечних показників, що можуть прямо чи опосередковано спричинити розвиток онкологічних захворювань
  Показники
  17 460 грн.
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштою