Еколого-гігієнічний аналіз квартир, будинків, офісів, виробничих приміщень, присадибних ділянок

Комплексний еколого-гігієнічний експрес-аналіз

З розвитком цивілізації виникли загрози для здоров’я людей, яких вони не відчувають… Люди ж створили прилади, які визначають ці ризики і допомагають захиститись. 

ОТАВА пропонує комплексний еколого-гігієнічний експрес-аналіз квартир, будинків, дач, котеджів, виробничих приміщень, офісів, присадибних ділянок тощо. 

Фахівці ОТАВИ виїжджають до замовника і на місці, використовуючи набір аналітичних сертифікованих приладів, проводять комплексний еколого-гігієнічний моніторинг та відразу попереджають замовника про виявлені ризики. 

ПЕРЕЛІК ДОСЛІДЖЕНЬ, ЯКІ ВКЛЮЧАЄ КОМПЛЕКСНИЙ ЕКОЛОГО-ГІГІЄНІЧНИЙ ЕКСПРЕС-АНАЛІЗ:

(замовити можна як окремі дослідження, так і комплексний експрес-аналіз)

Вимірювання електромагнітного випромінювання

Тривалий вплив електромагнітного поля на людину достатньо шкідливий. Перелік симптомів дуже довгий - від головного болю, швидкої стомлюваності до алергії і серйозних порушень роботи всіх важливих систем організму. Щоб запобігти шкідливим для нашого здоров’я наслідкам, необхідно вчасно виявляти та усувати або зменшувати негативний вплив електромагнітних полів у житлових та робочих приміщеннях.
Докладніше про дослідження
Вартість дослідження – 1950 грн. без ПДВ.

Замовити
Визначення концентрації формальдегіду

Актуальність лабораторних досліджень на визначення концентрації формальдегіду полягає в тому, що формальдегід – поширений забруднювач повітря в приміщеннях. Джерелами формальдегіду можуть бути меблі, нещодавно виконаний ремонт, неякісні утеплювальні матеріали тощо. Вплив формальдегіду на організм людини може проявлятися в широкому діапазоні – від сльозоточивості та подразнення слизових оболонок до виникнення онкозахворювань.
Докладніше про дослідження
Вартість дослідження – 140 Євро без ПДВ. (оплата у гривнях по курсу)

Замовити
Вимірювання радіаційного фону

Радіаційне випромінювання невидиме і ніяк не відчувається без особливих пристроїв. Має канцерогенний вплив. Серед найбільш поширених ракових захворювань, викликаних радіаційним опроміненням, – лейкоз, рак молочної залози, рак щитовидної залози та рак легенів. При опроміненні вагітних жінок у дітей спостерігаються генетичні зміни в наступних поколіннях.
Докладніше про дослідження
Вартість дослідження – 1200 грн. без ПДВ.

Замовити
Визначення рівня радону

Радон – один з найбільш небезпечних газів для людського здоров’я. Основними джерелами радону у квартирах є будівельні матеріали та підземні скупчення газу. Жителі перших поверхів і власники будинків з підвалами страждають найбільше, адже саме із земної кори надходить 90 % радону. Радон надходить в людський організм через легені й починає опромінювати внутрішні органи, статеві, кровотворні органи та клітини. Радон також є найпотужнішим канцерогеном, що підриває імунну систему, пригнічує організм і викликає серйозні проблеми зі здоров'ям.
Докладніше про дослідження
Вартість дослідження – 2850 грн. без ПДВ.

Замовити
Загальна оцінка стану повітря і параметрів мікроклімату в приміщенні (вологість, температурний режим, індекс WBGT)

Невідповідність параметрів мікроклімату може впливати не лише на відчуття комфорту, а й на здоров’я людини. Подразнення очей і горла, надмірна стомлюваність – усі ці симптоми можуть виникати внаслідок невідповідності параметрів мікроклімату стандартам безпеки.
Докладніше про дослідження
Вартість просимо уточнювати окремо

Замовити
Визначення вмісту СО2

Відчуття задухи часто помилково сприймають як реакцію на брак кисню. Насправді ж таке відчуття у людей виникає внаслідок перенасичення повітря газом СО2. Висока концентрація вуглекислого газу в повітрі приміщення може призвести до виникнення безсоння, регулярного головного болю, закладеності носа. Хімічні аналізи покажуть, чи безпечний рівень вуглекислого газу у Вашому домі, офісі, квартирі.
Докладніше про дослідження
Вартість дослідження – 1550 грн. без ПДВ.

Замовити
Вимірювання рівня шумів

Під впливом шуму відбуваються зміни не лише в слуховому центрі нервової системи, а й у тих органах, які регулюють такі життєво важливі функції, як кровообіг, дихання, травлення, кровотворення, рухову діяльність, інші. Шум погіршує координацію рухів, зниження працездатності і продуктивності праці. Під впливом шуму знижується розбірливість мови, швидко настає стомлюваність, порушується сон, знижується працездатність.
Вартість просимо уточнювати окремо

Замовити
Тепловізійні вимірювання

Замір, фото- та відеофіксація в діапазоні теплового випромінювання, неруйнівний контроль об'єктів, пошук протічок, місць перегрівання чи охолодження об'єктів та інші операції за допомогою сучасного тепловізійного обладнання.
Тепловізійне дослідження дає змогу виявляти проблемні місця в конструкції будинку, зменшувати витрати на опалення та кондиціювання будинку, усувати протяги, усувати намерзання на рамах вікон, зменшувати утворення конденсату в приміщеннях, перевіряти стан електропроводки, батарей опалення, теплої підлоги, збільшувати термін придатності покриттів будинку.
Вартість просимо уточнювати окремо

Замовити
Замовити комплексний аналіз
Вартість комплексного еколого-гігієнічного експрес-аналізу

Протягом 2 робочих днів після проведення дослідження замовнику передається офіційний письмовий звіт про проведене дослідження, в якому, окрім результатів еколого-гігієнічного моніторингу, також надаються індивідуальні (в залежності від ситуації) рекомендації від кваліфікованих спеціалістів щодо зменшення (усунення) небезпечних для здоров’я людини факторів.

  • КОМПЛЕКСНИЙ ЕКОЛОГО-ГІГІЄНІЧНИЙ ЕКСПРЕС-АНАЛІЗ
    Дослідження проводиться інженером ОТАВИ в помешканні замовника. Експрес-метод, миттєві результати.
    Показники
    Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштою