Комплексне екологічне дослідження квартири або офісу

Комплексне екологічне дослідження квартири або офісу

Для того, аби мати уявлення про екологічний стан Вашої квартири чи офісу, наші фахівці розробили комплексні екологічні дослідження, які, базуючись на різних вимірюваннях, дозволять Вам проаналізувати екологічний стан у приміщенні, виявити можливі ризики. 

Рекомендуємо Вам замовляти комплексні екологічні дослідження у ситуаціях:

 • Ви збираєтесь придбати, орендувати чи переїхати до нового приміщення
 • Ви плануєте ремонт приміщення
 • Ви відчуваєте дискомфорт при тривалому знаходженні у приміщенні
 • Ви хочете впевнетись, що у приміщенні, в якому проживають діти чи вагітна жінка, відсутні екологічні ризики для них 

Фахівці ОТАВИ виїжджають до замовника і на місці, використовуючи набір аналітичних сертифікованих приладів, проводять комплексний еколого-гігієнічний моніторинг та відразу попереджають замовника про виявлені ризики чи аналізують проби в лабораторії для подальших висновків. 

Для замовлення дослідження не потрібно їхати до нашої лабораторії. Достатньо лише узгодити бажаний для Вас час проведення дослідження, зв’язатись з нашим представником за електронною адресою lab@otava.ua чи за телефоном (044) 221-72-30 та оплатити рахунок, що надійде Вам електронною поштою. Виїзд спеціаліста відбувається на протязі 1-2 днів після оплати рахунку.

Комплексні дослідження
квартири або офісу

Різні типи досліджень, згруповані по комплексним дослідженням для вирішення конкретної задачі чи Вашої зручності.
Якщо Вам складно вибрати аналіз повітря, який Вам необхідний, наші спеціалісти допоможуть підібрати аналіз конкретно під Вашу задачу чи проблему. Для цього просимо надіслати нам запит із детальним описанням Вашої задачі чи проблеми.

 • ЕКСПРЕС-ПЕРЕВІРКА ПРИ КУПІВЛІ ПРИМІЩЕННЯ
  Визначення базових показників та екологічних ризиків при виборі та переїзді до нового приміщення - будинку, квартири чи офісу. Дослідження проводиться до виконання ремонтних робіт у приміщенні.
  Показники
  3 780 грн. з ПДВ.
  Замовити
 • ДІАГНОСТИКА ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ ПРИМІЩЕННЯ
  Перевірка екологічного стану будинку, квартири чи офісу чи при переїзді до б/в приміщення. Необхідний перелік параметрів для видів забруднення, які зустрічаються найчастіше.
  Показники
  14 790 грн. з ПДВ.
  Замовити
Ви отримуєте офіційний, завірений печаткою звіт.
Скан-копія надсилається електронною поштою, оригінал – поштою