Розробка рецептури нового товару

розробка рецептури нового товару

 

Якщо ви хочете дізнатися хімічний склад незахищеного в Україні продукту для вивчення можливості його виробництва в Україні чи за її межами, ми виконаємо для Вас таку роботу. Ми розробимо хімічну рецептуру для виробництва, надамо рекомендації щодо поліпшення певних якостей продукту, який Вами випускається.

Наші науково-інтелектуальні та інструментальні ресурси дозволяють ідентифікувати більшість інгредієнтів, встановлювати відповідність між фізико-хімічними параметрами сировини і споживчими якостями продукту, на основі літературних даних добирати добавки, які визначаються в продукті прямим аналізом, та створювати рецептуру, яка найбільш повно задовольняє вимоги до продукту.

Інформація про незакінчені розробки та розробки, що не захищені патентами, не подається.

До уваги замовників! Наша компанія працює на умовах конфіденційності та поваги до комерційної стратегії замовника. Вся інформація про зразки, хід розробки, спосіб виготовлення є суворо конфіденційною і надається винятково замовнику. Результат розробки аналога товару повністю належить замовнику (за винятком випадків принципово нових винаходів, де розподіляються авторські права) і не може бути реалізований іншим особам. Просимо не звертатися до нас із проханнями продажу готових рецептур аналогів товарів, що вироблені на замовлення і за кошти замовників.